reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
hej renisus.ja sama pilnuje znajomej coreczki i placi mi ona 3f za godzine. nie wiem jaka jest normalna stawka.ale jakis czas temu rozmawialam z kobieta w autobusie i mowila.ze najmniej teraz placa po 4f czy 4,5f ile w tym prawdy.. ciezko powiedziec..
 
mamusie pomocy.. jestem mama juz prawie 3letniego chlopca. zrobilam 2 testy i wyszly 2bladziutkie kreski.jestem szczesliwa bo to 2 dlugo wyczekiwane malenstwo.ale i ponownie przerazona.. prosze o pomoc w zwiazku co mam dalej robic? moze glupie pytanie..ale juz sama nie wiem.. w 1 ciazy poszlam najpierw do roodzinnego i powiedzialam ze jestem w ciazy.a on mi odp.ze to nie do niego mam przychodzic tylko umpwic sie do poloznej.tak tez wiec zrobilam i pani w recepcji ustalila mi zaraz termin wizyty z polozna. dzisiaj rano poszlam do przychodni i mowie w recepcji.ze jestem w ciazy i chce umowic wizyte z polozna.a pani:a po co? bo jestem w ciazy! to z wielka laska wziela moje dane postukala na klawiaturze i mowi..zadzwonimy w ciagu paru tygodni.. eeee no ok.ale to teraztak wyglada umowienie wizyty? moze ja cos zle robie ?
 
Mama010288 dopiero teraz zagladnelam tutaj. Po pierwszr gratulacje, jak sie czujesz? Co do pytania, pewnie juz jestes po spotkaniu. Tak tu jest, w recepcji zglaszasz ze jestes w ciazy, biora dane i wysylaja list. Zazwyczaj spotkanie jest ok 8-9tygodnia a potem usg ok 10-12tygodnia. Ja przez cala ciaze nie widzialam ani razu doktora, nie liczac wizyty na emerganecy kiedy zaczelam plamic. No ale i tam mnie zbyto odpowiedzia - tak to juz czasami bywa. Bylam tez prywanie w coventry, polecam jesli Cie cos niepokoij. Jak bedziesz chciala umowic wizyte, polecam dr Chelmickiego - czy jakos tak. Po prostu przy rejestracj telefonicznej popros o nich (ojciec i syn). Ja bylam i u jednego i u drugiego i szczerze moge przyznac ze nawet w polsce niespotkalam tak dobrego ginekologa. Oczywiscie drogo, rok temu wizyta £50 plus usg £50, wiadomo sama wizyta nic nieda i wypada zrobic scan. No ale jak nie masz potrzeby, to spokojnie ufaj poloznym z przychodni. Moze wydaje sie ze maja olewczy stosunek, ale naprawde wiedza co robic. Rosnij zdrowo:)
 
Eh .. problem problem problem ... tyle na temat niani. Childminder polskie jest fajne podobno ale niestety od godziny 9:00 . Ja zaczynam prace na 7:00... Najlepiej pasowałoby u mnie w domu ale niestety wszystkie dziewczyny są przważnie z okolic Narborough a tam jeździć mi nie po drodze. Mam jezcze miesiąc ale czuje że wrócę tylko odebrać swój urlop.:sorry:

Dziewczyny z okolic Birstall co sie umawiałyście na kawkę :) Wypaliło ?? Mieszkam niedalekob was bo Anstey Heighs konkretnie. Czy chodzcie na jakieś play groupy w okolicy ? Takie co sa polskie dzieci ? Moja mala skonczyla 8 miesiecy i jest bardzo towarzyska lgnie do innych dzieci ... niestety jest jedynaczką .. zostaje jej tylko piesek .... Byłam ostatnio na polskich play groupach ale aż w Melton ... fajnie tam jest .. tak normalnie co piątek się odbywają może któraś z mam mialaby ochote tam ze mną jeździć czasami ? :)

hej Celine. Ja tem mieszkam niedaleko Anstey Heighst- mianowicie beaumont leys . Moze mialabys ochote sie czasami spotkac na spacerek? Ja tez pracuje ale na caly etat. Kiedys mielismy kogos do opieki dla malucha(dwuletni Filip) ale teraz jakos radzimy sobie sami. jesli szukasz kogos mozesz napisac ogloszenie na gumtree albo na poloniuszu . Ja tak robilam i duzo osob mi sie odezwalo z checia przyjezdzania do nas do domu. Powodzenia wiec w szukaniu .
 
Witam ! Jestem tu nowa :-):-) jestem mamusią 7 miesięcznego Kacperka ! Aktualnie jestem na macierzyńskim i mam dużo wolnego czasu :tak: Mieszkam w Leicester już bardzo długo ale mimo to nie znam nikogo z dziećmi i nie mam nawet z kim na spacer się umówić :-:)-( pozdrawiam wszystkie mamuśki !!!
 
Witam wszystkie mamy i mamy "to be" :-D
Mieszkam w Leicester od dwoch lat ale dopiero teraz bedac w pierwszej ciazy, czuje ze przydalaby mi sie chwila przy kawie albo spacer. Dziewczyny jesli macie czas i ochote kiedys sie spotkac to dajcie znac byloby super sie poznac. Pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny!
Ciesze się, że szperając w necie znalazłam to forum. Jestem w pierwszej ciąży- termin mam na 13 marca i już nie mogę się doczekać. Może ktoras z was jest w podobnej "sytuacji" i chciała by popisac albo pogadać.
Pozdrawiam!
 
reklama
Witam wszystkie mamy i mamy "to be" :-D
Mieszkam w Leicester od dwoch lat ale dopiero teraz bedac w pierwszej ciazy, czuje ze przydalaby mi sie chwila przy kawie albo spacer. Dziewczyny jesli macie czas i ochote kiedys sie spotkac to dajcie znac byloby super sie poznac. Pozdrawiam!

Witaj Danusia. Widze , ze nic się nie dzieje na forum a miałam nadzieje kogos poznac. Na kiedy masz termin porodu?

Twój wpis jest jednym z najswiezszych dlatego chcialam zapytać w której czesci Leicester mieszkasz bo może byśmy na jakas kawke się umowily.
 
Do góry