reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leigh

No wiec dotarlam na carboot na 12 i co prawda ja nikogo nie spotkalam :) ale udalo mi sie kupic butki dla Oli a wiec zaliczam zakupy do udanych ;) nieco zniszczone ale od czego sa pasty koloryzujace :) marzenavik mam nadzieje ze udalo sie sofy sprzedac.Livi jak tam Wasz lot - podobny wszystkie loty w Polsce wciaz odwolane?
 
reklama
No witam kasiaiola sofy sprzedane narescie a nowe udany zakup i zadowolona jestem bardzo no i juz powoli popakowana i padnieta a juz sie boje co bedzie dalej hehe oki uciekam odpoczac buziaczki milego wieczorka pa .
 
ale tu cisza dzis co takie zapracowane mamusie no chyba ze nie chce wam sie pisac no bo zeby ktos jeszcze odpisal heehe bo by sie to szybciej rozkrecilo .Livi jak tam jestes juz w pl czy jeszcze nie udalo ci sie ?
czy ktoras byla dzis na angielskim? o ile byl bo ja to mam krutka pamiec i nie pamietam ,moze byl ktoras dzis na jakiesc zabawie z maluszkami ? ja dzis niestety caly dzien w domku ale za to jutro sie znow nabiegam no oby mi nie padalo :)
oki uciakam do mezulka to do jutro mamusie moze ktoras spotkam jutro hehhe
 
Nie polecialam. I nie wiem kiedy polece. I oczywiscie, ze bylam na aerobicu z Olivia i na play grupie tez bylam. To juz nie dziwi, ja zawsze chodze :)
Sloneczko za oknem, ale jest zimno. Moze sie jeszcze ociepli. I oczywiscie, ze bedziemy dzis w parku. I oczywiscie, ze z aparatem :)
Chmurkitrzy fajne zdjecia dodałas :)
I oczywiście, ze pozdrawiam, oczywiscie :)

 
Hejka mamuski,pogoda ladna ale wietrznie wiec pranko zrobione i wywieszone,myszavik ciesze sie ze w koncu udalo Ci sie sprzedac sofy, a Tobie Livi mam nadzieje ze w niedlogu bedziesz mogla odleciec do PL "OCZYWISCIE" :-D,ok to narazie spadam ze stronki,moze jeszcze wieczorkiem cos mazne;-).
 
hej, my zaliczylysmy szybki spacerek z Ola (wieje strasznie) ale udany.znalazlam pare fajnych ciuszkow dla Oli a trzeba przyznac ze juz dawno nic ciekawego nie kupilam.uciekam - czas zrobic obiadek :)
 
hej mamusie co tu taka cisza hehe jak tam samopoczucia ,co tam u was taka pogoda to pewnie wszystkie na sloneczku ja to w srodze tak dlugo siedzialam az buzia mi sie opalilam cala czerwona jestem hehe no i zadko mnie widac na centrum bo przesiaduje w domciu z mala niestety biedna sie przeziebila tz nie ma goraczki ale gada przez nos i od czasu do czasu kaszlnie pewnie przez to ze siedziala w piaskownicy na bosaka no ale jej do ubierania nie przekonasz wystarczy wejsc do domu a ona siup i jak by mogla to by w samych majtaska siedziala heheh moj lobuz dzis jak pakowalam jej rzeczy niepotrzebne w worki to sie zalamala bo stwierdzila ze jej to wyrzucalam ale szybko jej minelo hehe .

livi kochana wyjechlas juz czy nadal nie mozna latac dziekuje za wczorajsze informacje bo bym se postala pod sala nie wiem jak ja to slucham ze nic nie wiedzialam hehe co za maslak ze mnie hehe

ide spac bo jestem padnieta dzis. milego dzionka kochane oby sloneczko nadal swiecilo bo az milo sie wstaje hehe buzka pa mamusie :)
 
czesc mamuski! hoho juz dawno nie bylo tu tak "cicho" widac ze gdy pogoda ladna nie proznuja mamusie w domku - zreszta ja sie zaliczam do tej grupy.mimo tego nawet na miescie spotkac kogos trudno - najczescie spotykam Basie :) ktora juz z nami nie chodzi na play group.myszavik mam nadzieje ze Wiktoria szybko wroci do kondycji i chorobsko zaraz minie.w koncu malutka musi pomoc rodzicom w pakowaniu ;) na jutro prognozy sa swietne wiec moze uda nam sie w koncu wybrac na pennington flash.buziaki dziewczyny - milego weekendu!!!
 
reklama
Witam z wieczorka,widze ze sie troszke rozleniwilysmy :-D i ostatnio nikt nie wchodzi na stronke,przyznam sie bez bicia ja takze jakos nie mialam wenny by tu cos nagryzmolic a niby tyle sie dzieje jak na przyklad PIERWSZY ZABEK Gabrysia no i to by byla ta najwazniejsza sprawa do przekazania hi hi...,pomysly mi wyparowaly no i trzeba cos zostawic na srodowe tematy,wiec ja sobie zmykam spac mowiac wszystkim dobranoc;-).
 
Do góry