reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leigh

Dzień Dobry !! kasiaiola a gdzie będziecie święcić jedzonko, mamcie już jakiś namiar? Może któraś z Was dziewczyny wie gdzie będzie święcenie pokarmów?
 
reklama
dzindoberek mamusie no pogoda znow do pupy nie podobna heheh moja viki to dzis do 10 spala hehe mam nadzieje ze dzis troszke rozrywki beda mialy te nasze dzieciaczki hehe zobaczymy co tam wymysla w tej bibliotece
co do swieconek to jest w bolton sa 11,12 i 13 kwietnia nie wiem jaka godz niestety ale pewnie co pol godz a to adres do kosciolka
180 High Street
Bolton
BL3 6PL

a serwetki to nie wiem moze cos w funciakach bedzie trzeba by bylo pochodzis i poszukac ale niestety taka pogoda ze sie nie chce oki spadam cos przekasic i porzadki porobic buzka pa
 
oo no widzisz to zle mi podalas bo ja myslalam ze to sa dni a nie godz teraz juz wiem ze chodzilo o godz sorki ze zmylilam was dziewczyny .buzka pa odezwe sie pozniej :)
 
Dzień Dobry !!! Zapowiada się kolejny deszczowy dzień i ten wiaterek normalnie zima bry bry... Mam nadzieje że do południa się wypogodzi :-) i dotrzemy suche na play grup :D. do zobaczenia
 
witam z wieczorka dopiero teraz moglam usiasc spokojnie hehe

powiem wam ze fajnie bylo w cyrku dziaciaczki mialy radoche ale jak dla doroslych to troszke niezorganizowane biedne zwierzaki takie rosproszone slon byl smutny heheh najgorsza to byla ta droga troszke zmoklysmy tyle tam blota bylo no ale liczy sie to ze najwieksza frajde mialy dzieciaczki ale 15 funtow to faktycznie za duzo na te atrakcje myslalam ze mala mi padnie po drodze ale nie dala sie i nadal bryka heheh skad ona tyle sily ma heheh oki ide do mezulka sie poprzytulac bo to najlepszy relax teraz na koniec dnia buzka mamusie :))
 
hejka. Kasiaiola przyjrzałam się mapie i w Tym Bolton trzeba wysiąść obok meczetu. Jak ostatnio jechałam do Bolton to go widziałam , mam nadzieje że teraz go nie przegapię :-). Od przystanku jakieś 150-200 m i mamy kościółek . Teraz zostało tylko koszyki szykować hi hi. Do usłyszenia
 
reklama
no to super Chmurkitrzy - spisalyscie sie, ja juz jutro mam nadzieje bede miala koszyk a w sobote w droge. ech.. oczy mi sie zamykaja - pogralam troche na necie i spac mi sie zachcialo, buziaki dla wszystkich dzieciaczkow i dobrej nocki zycze
 
Do góry