reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leśnej Doliny, Zielonych Wzgórz i okolic

A co to za prywatne przedszkole?Aha dziewczyny, gdzie mozna zamowic dobry torcik w okolicy na urodziny.Moja coreczka konczy roczek i chcialabym taki ladny torcik zamowic.
 
reklama
wiesz myślę, że na starym końcowym 4, tam przy moście - jest fajna cukiernia, mają tam nawet fajnie wyglądające torty - ale conowo niestety nie wiem jak to stoi :)
 
A teraz z innej beczki....
Macie w okolicy jakas dobra fryzjerke, ktora dobrze robi balejaz albo pasemka?Ja juz odwiedzilam 3 zaklady i wielka lipa:(
 
Ja niestety nie znam żadnej dobrej fryzjerki w okolicy. Sama do fryzjerki dojeżdżam do mojego rodzinnego miasta - do Łomży :-) wiem, że w Białym (ale nie u nas na osiedlu) są dwie dobre, do których chodzą moje koleżanki, z czego ta, która widziałam, jak farbowała bierze za farbowanie i ścięcie niemałe pieniądze (ok 200 zł), druga natomiast pieniędzy dużych nie bierze (znaczy, takie przeciętne stawki), ale super ścina włosy i nie trzeba jej nic podpowiadać - sama wie, co Ci będzie pasowało. Niestety nie wiem, jak sprawdza się w koloryzacjach. Gdybyś była zainteresowana numerem telefonu do którejś z Pań - pisz. :-)
 
Witajcie wszystkie mamusie!Jestem tu po raz pierwszy i od roku mieszkam na lesnej dolinie.Mamusią zostane dopiero w polowie lutego,juz za 4 tyg:-).Chetnie pogadam z innymi doswiadczonymi mamusiami:-).
 
Moze ktoras z mam doradzi mi jak ubrac malucha na wyjscie ze szpitala o tej porze roku?mam koszulke,pajacyka na dlugi rekawek,sweterek i spiochy na to i nie wiem co jeszcze?czy jakis kombinezonik czy wystrczy fotelik i cieply kocyk lub spiworek.Szczerze sie przyznam ze nie mialam nigdy doswiadczenia z maluchami i nie wiem w co takiego noworodka ubrac???
 
reklama
Moze ktoras z mam doradzi mi jak ubrac malucha na wyjscie ze szpitala o tej porze roku?mam koszulke,pajacyka na dlugi rekawek,sweterek i spiochy na to i nie wiem co jeszcze?czy jakis kombinezonik czy wystrczy fotelik i cieply kocyk lub spiworek.Szczerze sie przyznam ze nie mialam nigdy doswiadczenia z maluchami i nie wiem w co takiego noworodka ubrac???

Witaj Rosi!! Gratulacje przede wszystkim!!! Wiesz jaka płeć??

odnośnie ubrania, ja rodziłam pod koniec listopada i też było zimno.Nałożyłam małej: body,skarpetki, bluzeczkę i śpiochy, na to taki dresik lużny ale gruby i ciepły (spodenki i bluza) i całą wpakowałam w kombinezon i do fotelika. Nie wiem czy było jej trochę nie przyciepło ale wolałam dmuchać na zimne:-) a na główkę najpierw bawełniana zwykła czapeczka a potem na to zimowa, co by moje maleństwo w łepetynkę nie zmarzło. Teraz jak wybieramy się do lekarza, czy ogólnie trzeba gdzieś pojść, ubieram ją podobnie. Podobno zasada jest jedna: ubieramy o jedną warstwę więcej niż sami siebie:-)
 
Do góry