reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy na tym forum. Mam na imię Kamila i oferuję usługi w zakresie fotografii ciążowej, noworodkowej dziecięcej i rodzinnej (chrzty, komunie, bierzmowania, uroczystości rodzinne). Mieszkam i pracuję w Limerick, ale mogę dojechać w inne miejsca jeśli zajdzie taka potrzeba.
Jako mama sama doskonale wiem, jak ważne jest zatrzymywanie wyjątkowych momentów z życia rodzinnego w kadrze. Raz utracone nigdy się nie powtórzą. Jesli więc chcesz wzbogacić swój album rodzinny o piękne i subtelne zdjęcia, które wraz z rodziną będziecie mogli podziwiać przez lata zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Sesje zdjęciowe wykonuję w domu klienta lub w plenerze. Czas jej trwania jest uzależniony od panujących warunków i może wynosić od jednej godziny do trzech w przypadku sesji noworodkowych, gdyż wiem jak ważne jest uwzględnienie w ich trakcie czasu na przewijanie, karmienie czy przytulanie maluszka pomiędzy zdjęciami w tak ważnym dla niego debiucie przed obiektywem aparatu :)
Zdjęcia wykonuję przy wykorzystaniu światła zastanego, czasem posiłkując się lampą światła stałego w zależności od warunków oświetleniowych panujących w danym pomieszczeniu. Do każdej sesji stosuję różne tła, kocyki, dodatki, koszyki, czapeczki itp., które przywożę ze sobą. W przypadku sesji domowych jedyne czego potrzebuję to odrobina przestrzeni, którą zaaraznżuję w mini plan zdjęciowy :)
Szerzej opisuję wszystko na mojej stronie internetowej. Zapraszam do oglądania zdjęć pod adresem www.specialmomentsphotography.eu i do skorzystania z promocji :)

Niepowtarzalna oferta specjalna:

Sesja ciążowa lub sesja noworodkowa dla pierwszej z zainteresowanych mam korzystających z tego forum w cenie 50euro. Cena zawiera: wykonanie sesji w domu klienta, obróbkę cyfrową zdjęć, 10 wybranych zdjęć na płycie w wysokiej rozdzielczości (gotowych do druku) i pomniejszonych, oznaczonych znakiem wodnym (do internetu). Serdecznie zapraszam do kontaktu pod nr tel. 0867320287
 
Witam!! Dawno tu nie zaglądałam. Wciąż szukam ciekawych babeczek do ploteczek przy ciasteczku i kawce ;D oraz oczywiscie towarzystwa dla mojego 1.5rocznego Victorka(koszmar, wchodzi wlasnie w buntowniczy wiek ;D ) Jeśli ktoś rzadko zagląda tu tak jak ja zapraszam na gg 10213330-Mika
 
Kasia, u nas na wiosce np w milenium center jest party, to napewnonw innych takich centrach kultury tez beda, no i na miescie w tej wielkiej bibliotece City library czy jakos tak sie nazywa, w delcie tons of fun albo formula for fun tez napewno beda jakies spotkanka halloweenowe :)
 
reklama
Hej dziewczyny, będę rodzic w Limerick po raz pierwszy.
Czy mogłabym liczyć na waszą pomoc jeśli chodzi o pakowanie torby do szpitala.
Co zabierałyście???
 
Do góry