reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dołączył(a)
19 Kwiecień 2008
Postów
5
Miasto
Limerick
:-) Czesc .Szukam mam z Limerick.Przegladma forum ale zadnych znalezc nie moge.Mieszkam tu od 3 miesiecy i troche tu smutno samej.Tzn nie samej, jesyem tutaj z Mateuszkiem - moj synus i z mezem.Jesli sa tu jakies mamy z Limercik to chetnie nawiaze kontakt.Pozdrawiam.;-)
 
reklama
Czesc Tosiu , co prawda z Limerick nie jestem tylko z Ennis ,ale to niedaleko ok 40 km :) rodziłam w Limerick moją corcie ma 3 miesiące pozdrowionka :*
 
Czesc.I jak bylo?W ktorym szpitalu - na Dooraoyle czy w St.Joseph?Jka Ci sie mieszka w Ennis?I jak dlugo tam jestescie?
Pozdrawiam
Szkoda,ze nie jestes z Limerick.....
 
Czesc Tosiu , co prawda z Limerick nie jestem tylko z Ennis ,ale to niedaleko ok 40 km :) rodziłam w Limerick moją corcie ma 3 miesiące pozdrowionka :*

Czesc ja tez jestem z Ennis.Mieszkam tu od 5 lat.Moj synek ma 20 miesiecy.Zalozylam watek mamuski z Ennis.zapraszam.A no taka jestem sprytna ze znalazlam cie juz na naszej klasie i wiem jak wygladasz.Majusia jest przesliczna..:-)
 
czesc dziewczyny ja jestem z Limerick mieszkam tu od ponad póltora roku i właśnie jestem w 26 tygodniu ciąży.Przepraszam jeśli codziennie nie bede pisała chociaż się postaram ale pracuje i nie zawsze mam czas usiaść przy kompie.pozdrwiam bardzo serdecznie...:-)
Miłego popołudnia;-)
 
Czyba sie dolacze do was pomimi ze nie jestem z Limerick.KasiaMaja sie nie ozdywa wiec nie mam z kim poplotkowac.Zagladam tu codziennie wiec piszcie.
 
czesc...ja tez jestem z Limerick....jestem mama trzech corek i spodziewam sie czwartego dziecka w grudniu...jesli ktoras ma ochote to poklikamy...pozdrawiam serdecznie
 
Witam Mamuski!ja jestem z Co.Kerry ale prawie co tydzien jestem w Limerick latam tam po sklepack,chodze do KFC na kurczaczki i czasami na kontrole do kliniki Medipol tak wiec jestem bliska waszemu miastu Ada-Irlandia gratuluje coreczek i teraz przydalby sie synus:happy:
 
reklama
Do góry