reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Niestety stalo sie najgorsze co moglo mi sie stac:-(Najbardziej jestem wkor... na tutejsza opieke:wściekła/y:Bylam dwa razy wczesniej w szpitalu i za kazdym razem wszystko ok:wściekła/y:Nawet usg mi nie zrobili,dopiero jak bylo po krwotoku:no:Narazie jakos sie trzymam,mezus caly czas mi pomaga i wspiera mnie chociaz widze ze takze sie martwi:-(Nie wiem jednak co bedzie jak wroci do pracy a ja znowu bede cale dnie sama w domu siedziec z synkiem.Chyba te mysli mnie dobija:no:Trzeba jednak zyc dalej i nie zalamywac sie:sorry:

Bardzo to smutne i przykre...i okrutne zarazem jak traktuja tutaj ciaze w pierwszych trzech miesiacach:-(Zycze Wam jak najszybszego, ponownego zafasolkowania.Macie szlicznego Synka, wiec jest sens na zebranie sil.
Jesli mialabys ochote to zapraszam do mnie, albo na jakis spacerek jak pogoda dopisze. ja nie mam tutaj wogole znajomych z dziecmi, nie chodzilam nigdy na zadne grupy. pracuje trzy dni w tygodniu, wolne mam srody i piatki, bylo by milutko:-)
 
czesc dziewczynki,ja tylko na moment,bo ostatnio nie mam czasu.....

KAMA-kochana bardzo mi przykro,trzymaj sie i badz silna,sciskam cie mocno i buziaczki...
 
Czesc dziewczynki oj daaaawno mnie tutaj nie było.
Witam mamusie z którymi nie miałam jeszce przyjemnosci pisac.
Kama -strasznie mi przykro, a sluzba zdrowia tutaj to faktycznie masakra ja miałąm wiele obaw i krwawienie w 6-8tyg a najbardziej przerazał mnie brak badania ginekologicznego przez cała ciąze wiec musiałm słono placiac za wizyty w polskich gabinetach czasem nawet 80-100L. Porazka
3maj sie cieplutko kochana


Pisa~łyscie o epiduralu ja bylam bardzo ,ale to bardzo zadowolona por~ód mialam dlugi bo prawie 30h i bez niego chyba bym padla.Po 14h skurczy mialam tylko 5cm rozwarcia przez nastepne 3 ani drgnelo a ja po przebiciu pecherza chodzilam po scianach.

Milego dnia i postaram sie odzywac czesciej
 
Ja Jestem i kukam co piszecie,niestety u mnie ostatnio brak weny do pisania:-(
Dzisiaj mialam egzamin z angielskiego i nawet nie wiem kiedy spodziewac sie wynikow:wściekła/y:Powiedzieli mi tylko ze wysla mi certyfikat w ciagu 3 miesiecy jezeli zdalam:wściekła/y:

renif_,monika.uk-Jezeli macie ochote to mozemy sie spotkac:tak:Ja uwielbiam poznawac nowe osoby wiec z mila checia bym was poznala na zywo;-)Jakby co to piszcie na priv:tak:Ogolnie cale dnie mam wolne ale czasami nie dam rady wyjsc bo opiekuje sie chlopczykiem 3-letnim.Niby sa grzeczni razem z moim synem ,ale wole sama z nimi nigdzie sie nie oddalac zbytnio:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja Jestem i kukam co piszecie,niestety u mnie ostatnio brak weny do pisania:-(
Dzisiaj mialam egzamin z angielskiego i nawet nie wiem kiedy spodziewac sie wynikow:wściekła/y:Powiedzieli mi tylko ze wysla mi certyfikat w ciagu 3 miesiecy jezeli zdalam:wściekła/y:

renif_,monika.uk-Jezeli macie ochote to mozemy sie spotkac:tak:Ja uwielbiam poznawac nowe osoby wiec z mila checia bym was poznala na zywo;-)Jakby co to piszcie na priv:tak:Ogolnie cale dnie mam wolne ale czasami nie dam rady wyjsc bo opiekuje sie chlopczykiem 3-letnim.Niby sa grzeczni razem z moim synem ,ale wole sama z nimi nigdzie sie nie oddalac zbytnio:-D


Jestesmy w trakcie szukania mieszkania, czasu nie zostalo zbyt wiele bo chcemy zaklepac cos do swiat, zeby miec spokojna glowe i wyprowadzic sie poczatkiem stycznia. Wczoraj stalismy w korkach ponad godzine, zeby obejrzec totalna ruine...p***ny hindus marnuje nasz czas i paliwo, porazka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kama nie martw sie tym egzaminem, co ma byc to bedzie, a bedzie dobrze, wierze w to;-)Ja tez chetnie sie spotkam:-)Moj Mat bardzo lubi inne dzieciaki, wiec bylo by fajnie, powoli zaczyna rozumiec, ze cos siedzi u mnie w brzuchu, czuje kopniaki, ale zauwazylam, ze jest zazdrosny...ciekawe co bedzie jak Malenka sie urodzi:szok:
 
reklama
czesc dziewczynki,ja ostatnio tez zabiegana,nie bardzo mam czas psiedziec:tak:niby siedze w domku z Olkiem ale mam tyle obowiazkow ze zanim sie obejrze a tu juz wieczor a ja padam na ryjek:tak:no nic jakos podolam hehe...
GRAZKA-witaj w naszym gronie:tak:
KAMA-mam nadizeje ze udalo ci sie zdac egzamin,co ja pisze,napewno zdalas;-)
RENIF-owocnego poszukiwania mieszkanka:tak:
BEFATKO-hej:-)

dziewczyny co tam planujecie na swieta?jakie potrawy robicie?pozniej wpadne to napisze co ja planuje,teraz musze niestety juz uciekac:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry