reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny sorki ze się tak wcinam ale chcę rozreklamować swoją stronkę na fb I zaprosić was do polubienia wtedy będziecie widziały nowości jakie wklejam;-) wszystko szyję recznie a że niebawem święta BożegoNarodzenia to moze fajnie by było sprawić bliskim oryginalny prezencik;-) zapraszam kochane;-)) link poniżej...


Wierka-:rofl2::-D

https://www.facebook.com/pages/Hand-made-do-domu-i-dla-dzieci/654501181235326
 
reklama
Hej;)
Ale pogoda cudnaaaa jejuuuu;))))
U mnie rodzice sa;) wlasnie sa w trakcie zwiedzania Londynu z T;) bo z mala sie pchac w takie tlumy w metrze to ja podziekowala;/
Jutro rano na carboot jedziemy, moze uda mi sie spiworek do wozka kupic bo poszukuje wlasnie;)

Tak to bez zmian;) czekam jak beda wraacac i pizze kupia;)) mmm mam mega ochote;)

Milego wieczorku i ogolnie weekendu;)
 
Pinka zrobione ;-).
U nas tez piekna pogoda. My wczoraj jechalismy do znajomych do centrum, 3 przesiadki :szok:, masakra w tych tlumach ludzi. Ciesze sie ze mieszkam na takich obrzezach :tak:(moja wies :-D). Syn to byl w szoku, mowi "mama ile tu ludzi :-D"
 
Hej;))
Akalin- mala ma 5 msc, moglabys jakas fotke dac? I jaka cena?

Jestesmy jestesmy;p
Matkooo po tych maratonach z rodzicami sklepowymi po ich wyjezdzie nie chodze do miasta przez msc chyba:p haha
Teraz rodzice z T sa w tym meeeega Primarze na Oxfordzie;) ja sie tam nawet nie pchalam z mala mimo ze sama bym chciala tam pojsc bo nigdy nie bylam w nim a T nigdy tam nawet wejsc nie chcial:p a moja mamcia go przymusila hahaha

Maja wczoraj byla zla od samego rana.. Chyba lewa noga mi dziecko wstalo haha. A pod wieczor to juz taka jazda byla ze dostala Camilie i zasnela.
Swedza ja mega dziasla bo rzuca sie z otwarta buzka na nas i probuje lapac jakby chciala pogryzc nas.

Wlasnie zjadlam kolacyjke, delektuje sie cisza i odpoczywam bo mala spi;)

A w ogole bylam z mama wczoraj na carboodzie i jeju tyle mamuska nakupowala ze T po nas musial przyjechal bo wygladalysmy jak cyganki z tymi siatami:p ja malej kilka rzeczy kupilam jakies zabaweczki i sobie spodnie i sukienke;)
 
Jestem jestem , u nas ok , dzis maly Wrocil z naklejka Na bluzce z przedszkola "well done ":)) ciekawe co on zrobil ze Pani go pochwalila , pojde jutro zapytac , bo mi Sam nie chce powiedziec ;) a czy to wszystkim tak daja? Tzn pochwala?
 
Jestem jestem , u nas ok , dzis maly Wrocil z naklejka Na bluzce z przedszkola "well done ":)) ciekawe co on zrobil ze Pani go pochwalila , pojde jutro zapytac , bo mi Sam nie chce powiedziec ;) a czy to wszystkim tak daja? Tzn pochwala?
Tak, dzieci tu dostaja taka nagrode :tak:, za wykonanie pracy albo za pomoc itd.
 
reklama
Ta nagroda to byla za to ze zna cyfry od 0-10 , bo juz zaczynaja ich uczyc , a on juz zna dlatego dostal naklejke,, jestem strasznie dumna :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry