reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

maxin78

MAJOWA MAMA 06`
Dołączył(a)
19 Lipiec 2005
Postów
7 416
Miasto
Londyn,UK
Witam wszystkie mamuski,te ktore juz sa szczesliwymi mamciami i te ,ktore nimi juz niedlugo bede ;)Mieszkasz w LONDYNIE????
Chcesz poznac,porozmawiac,wymienic poglady,wyluzowac sie w milym towarzystwie MAM POLEK,kore na pewno chetnie poradza,podziela sie swoimi przezyciami zwiazanymi z ciaza,porodem,wychowywaniem dzieci??????ZAPRASZAM wszystkich chetnych,aby wpisywali daty,terminy,miejsca,kazda propozycja mile widziana.Na pewno dojdziemy do porozumienia aby ustalic spotkania ;) ;) ;)

Moja pierwsza propozycja na takowy meeting "ZAPOZNAJMY SIE ;D 3 GRUDNIA 2005" w restauracji POSK na Hammersmith ok.godziny 13.00????Co wy na to????Czekam na wpisy.
Jezeli,ktorejs nie ma w Londynie,nie przejmujcie sie na pewno spotkan bedzie wiecej ;) ;) ;)

POZDRAWIAM GORACO,buziaki pa ;)
 
reklama
Ach! co za profesjonalizm Maxin! Ja sie pisze na wymiane pogladow w milym towarzystwie przy pierogach.
Czy moge wpisac tez malego Tomka? ;D
 
Dziewczyny ja tez sie pisze tylko dopiero po 10 grudnia bo wlasnie 10 wracamy z Polski.Wiec po 10 chetnie :)

Pozdrawiam i uciekam sie pakowac bo jutro juz lecimy do Polski na kilka tygodnii :)
Buziaki.Pa.
 
Beta dzieki,hi,hi,hi,Dzieci jak najbardziej mile widziane,bo przeciez to w sumie przez nie sie poznalysmy na forum ;D ;D ;D
Iwonek zycze milego pobytu,najedz sie za mnie pysznym polskim jedzonkiem,ale mi go brakuje,tutaj nawet jak cos ugotuje to produkty sa inne i wszystko inaczej smakuje ::)A przed swietami mozliwe,ze zorganizujemy jeszcze jedno spotkanie????
Pozdrawiam,buziorki pa :D :D :D

 
narobilam krzyku i ooo, no ale wstepnie sie wpisuje. jednqak moge w kazdej chwili odwolac ze wzgledu na moja kotke, ktora ma rodzic okolo 4 grudnia. nie chcialabym i nie moge jej zostawic samej. a maz sobei nie poradzi. na razie jednak sie pisze, w razei gdyby urodzila troszke wczesniej.

a restauracja w posk'u to ta w srodku (na samej gorze?? ) ::) ja tam nie bywam to nie wiem ::)
 
Ojej Ara to jeszcze kotka przy nadziei!!!!??? Slyszlam ze nie ma nic gorszego niz raczkujacy dzieciaczek i piatka malych kociakow!!!!! ha ha- nie wiem jak z dziecmi bo moj maluch jeszcze nie raczkuje - ale mialam kiedys 5 kociat, ktore siusialy na wszystko i wspinaly sie na co tylko sie dalo!!

Sluchajcie to moze przesuniemy spotkanie o pare dni - ja jade do polski ok.20 wiec do tego czasu jestem dyspozycyjna. pa pa
 
Beta pisze:
Ojej Ara to jeszcze kotka przy nadziei!!!!??? Slyszlam ze nie ma nic gorszego niz raczkujacy dzieciaczek i piatka malych kociakow!!!!! ha ha- nie wiem jak z dziecmi bo moj maluch jeszcze nie raczkuje - ale mialam kiedys 5 kociat, ktore siusialy na wszystko i wspinaly sie na co tylko sie dalo!!

Sluchajcie to moze przesuniemy spotkanie o pare dni - ja jade do polski ok.20 wiec do tego czasu jestem dyspozycyjna. pa pa

beata, u mnie zanim dzieciak sie urodzi to juz kociakow nie bedzie, beda tylko moje 3 domowniki, no chyba ze stwierdzimy ze jakiegos zostawiamy, choc watpie ze z tego miotu ;) a jesli top zanim dzieciak zacznie raczkowac to juz bedzie ten kociak duzy :) tak sie zlozylo ze nasze ciaze sie pokryly ;) no i ja wcale nad trym nie ubolewam :D
 
dla mie pasuje data :laugh:
ale mam takie jedno pyatnko!czy tam w tej restauracji jest alkohol?jesli tak to ja niestety nie moge tam isc. podejrzewam, ze jest. jesli tak, to nic, po prostu bede sie z wami na necie sie kontaktowac:)
 
reklama
Widze,ze macie rece pelne roboty dziewczyny z kotkami,hi,hi,hi??????

Dziewczyny czyli spotkanie bedzie pasowalo wiekszosci 10 grudnia w kawiarni Posk na dole,albo w holu????????Uwowmy sie na konkretna date juz bo przekladac mozna w nieskonczonosc,bo wiecie ciezko bedzie aby wszystkim pasowal ten sam dzien z roznych powodow i dlatego bedzie to okazja do nastepnego spotkania ,aby poznac wszystki mamuski?????????Jak myslicie moje drogie??Na ktor godzine bedzie am najlepiej,ok 13.00?????Lepiej,rowniez,abysmy wiedzial ile nas bedzie,to mozemy zarezerwowac stoliki!!!

Tamarunia,w kawiarni nie podaja alkoholu, na gurze w restauracji tak,czy nie ma to problemu,ze jest to w tym samym budynku?Ta sa dwie oddzielne miejsca,ale tak jak mowie w tym samym budynku.

POZDROWIONKA :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry