reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja rodzilam tutaj, a jak maly mial 7 tygodni, jechalismy samochodem w gory na swieta, na slowacje. dziecko zarejestrowac musisz tutaj, skoro tu urodzone. zalatwia sie w twoim najblizszym civic office, czyli w urzedzie stanu cywilnego. akt urodzenia wydawany jest od reki. musisz im tylko zaniesc dokumenty ze szpitala, ale to ci powiedza wszystko co i jak. pozniej z aktem urodzenia do konsulatu po paszport. na paszport czeka sie 3 tygodnie.
 
reklama
dziekuje sumersun czyli tak naprawde po miesiacu bede mogla juz leciec do pl w odwiedziny :)
 
witam wszystkie mamy!!
jestem tu nowa, niedlugo skoncze 25 lat
mam 2 synow w eiku 5 i 2 lata mieszkamy na south wimbledon
i chetnie poznamy nowe mamy z naszych okolic
pozdrawiam
 
POTRZEBNA WASZA POMOC MAMY Z UK

Poszukujemy osoby która mogłaby w dniu 12 kwietnia b.r. odebrać małą Kalinę Janowska (Kalinka ma złośliwy nowotwór oczu) i jej rodziców z lotniska Gatwick i przewieźć ich do szpitala Ormont w Londynie.
Ladowanie samolotu ok. 11.35. Rodzina powinna być gotowa z bagażami do odbioru ok. 12.00.
Osoby mogące nam w jakiś sposób pomoc proszone są o kontakt na adres rodziców Kalinki: kalinajanowska@onet.pl lub pod nr telefonu: +48 662 306 949

Z góry dziękujemy w imieniu Kalinki i jej rodziców

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sto_krotka ja wprawdzie jeszcze nie mama ale już niebawem dzieć przychodzi na świat ;) Mieszkam niedaleko od Ciebie - Mitcham/Tooting. Chętnie się spotkam! Moje gg: 1281944 lub pisz prywatną wiadomość. Pozdrawiam cieplutko!
 
Witam Was dziewczyny!

Czy ktoras z Was ma po swoim maluszku lozeczeko i chcialaby je sprzedac? Chetnie kupie dla swojej coreczki :-)



U mnie stoi lozeczko nowiusienke, prawie nietkniete bo coreczka tylko korzystala z niego tylko w sytuacjach wyjatkowych ;-), ale jak widac spoznilam sie z postem :-D.

A tak w ogole to witam po bardzo dlugiej przerwie.

Gdzie wcielo wszystkie mamy?
 
Hej Dziewczyny :-)
Wlasnie dopisalam sie do watku dla ciezarnych, ale poniewaz jestem z Londynu wpisze sie i tutaj ;-)
Mieszkam w okolicach Wembley i bardzo chetnie poznam mamy obecne i przyszle, ktore mieszkaja niedaleko :-)
Pozdrawiam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry