reklama

Mamy z Luton

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez bibi26, 17 Lipiec 2009.

1. bibi26

bibi26 Początkująca w BB

witam :)
    jestem mama 2 letniej coreczki ktorej brakuje towarzystwa dzieci w podobnym wieku (nie ukrywam ze mnie tez brakuje towarzystwa mam nie licze na wielkie przyjaznie ale na mile spotkania przy kawce:)) szukamy sympatycznych mam z dziecmi w okolicy:))pozdrawiam:)):-):-D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Listopad 2009
  2. dusia2

dusia2 Zaciekawiona BB

bibi26 ja jestem z dunstable :)) mam prawie 3 letnia coreczke

3. reklama
  4. bibi26

bibi26 Początkująca w BB

dusia2:)
    to moze jak macie ochote to spotkamy sie na jakims milym spacerku??:)
    jak masz ochote to pisz na maila zuzia6m@gmail.com albo gg 13055261
    pozdrawiam

5. dusia2

dusia2 Zaciekawiona BB

bibi26 zapraszam do mnie:)))

6. dusia2

dusia2 Zaciekawiona BB

bibi26 jestes ??
    co zazwyczaj robisz ???jak mozna spedzic dzien z dzieciakami w Luton???to moze cos sobie zorganizujemy :))

7. bibi26

bibi26 Początkująca w BB

witam dusia 2:))nie bylo mnie tu dlugo...no coz tu w luton chodzimy na plac zabaw lub do wardown parku na spacer lub pobiegac za pilka....teraz chodze z mala do pobliskiego przedszkola na zajecia 3 razy w tygodniu to taka grupa dla mam z dziecmi w w ieku przed przedszkolnym tak to nazwe...czasami jedziemy na palc zabw kryty do kulek...ma mala niezla zabawe i my duzi tez..no i basen czasami tenis obowiazkowo...
    pozdrawiam daj znac...

8. majoszek

majoszek Mama Mayi

Hey Bibi:)
    Jestem mama 11 miesiecznej dziewczynki.
    Tez mieszkamy w Luton:) Moze mialabys ochote pogadac? My tez chodzimy do parku z kaczkami:tak: albo na dallow-na plac zabaw:)
    Pozdrawiam!

9. penelope

penelope Początkująca w BB

czesc bibi, tez jestem z luton i mam 18 miesieczna coreczke, bylabym rowniez chetna na kawke z dzieciaczkami:)))

10. reklama
  11. majoszek

majoszek Mama Mayi

Witaj Penelope, milo byloby sie spotkac gdzies na placu zabaw lub kawce.Ja bardzo chetnie poznam nowa mame, a moja corcia kozezanke:))
    pozdrawiam!:-)

12. kari21

kari21 Usmiechnieta_mama

Hej Hej kochane. Czy są tu jakieś mamy z Luton??

Poleć forum