reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Maidstone

Dołączył(a)
16 Grudzień 2007
Postów
2
Miasto
maidstone
czesc! jestem mama 3letniej Natalki:happy2:, mieszkamy w Maidstone. czujemy sie tam troche samotne. jesli sa na forum jakiej mamy co chciałby sie z nami spotkac to prosze o wiadomość. w tej chwili jestesmy w polsce ale zaraz w sytczniu wracamy do uk! i chętnie nawiązemy jakies znajomośći. ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
podpisuję się pod wypowiedzią Joanny.
Jest nas w Maidstone trochę.:tak: tyle,że bardziej w realu niż na forum:-D
w każdy pierwszy poniedziałek miesiąc między 14-16 odbywająsię spotkania mam i ich dzieci, przy Foster Street. ( tam gdzie jest Family Planning).
pozdrawiam.
Kasia
 
dzięki za odzew. mam nadzieje ze sie niedługo spotkamy w maidstone!za bardzo nie wiem gdzie jest ta ulica, mozesz mi jakos blizej okreslic?jestesmy od niedawna w tym miescie i jeszcze sie dobrze nie orientuje ale napewno tam pójde, bo jeszcze duzo bym chciała sie dowiedziec. thx
 
suszi80 nie mam pojęcia, którą częśc Maidstne znasz dobrrze i wg czego Ciwytłumaczyć gdzie jest ta ulica. Wpisz po prostu w Google Maps ulicę i pojawi ci się mapka.
pozdr
 
Witam,
Niedlugo zamierzamy przeprowadzic sie do Maidstone , czy mozecie napisac jak tam sie mieszka? Bede bardzo wdzieczna za informacje.:-)
 
Hej Dziewczyny,
jestem swieza mama od lipca 2008 i szukam kontaktow z innymi mamami z Maidstone. Z tego co mi powiedziala znajoma, spotakania na Foster Str. juz sie nie odbywaja....:no:a szkoda, bo to bardzo dobry na integracje lokalnych mam.
 
Ja tez jestem mama z Maidstone. Moja coreczka Natalie ma 2 m-ce. Chetnie poznam inne mamy. Pozdrawiam
 
Cześć! Właśnie przeprowadziłam się do Maidstone i szukam mam, które tak jak ja nudzą się w domu. Mam roczną córeczkę, która nie ma tu nikogo do zabawy. Jeśli jakaś mama ma ochotę spotkać sie prosze pisać na gg:2109839. Pazdrawiam
 
reklama
czesc wszystkim ja rowniez szukam mam z maidstone wlasnie dzisiaj sie zalogowalam nazywam sie iwona i jestem mama 2 letniego oliverka niedlugo przeprowadzamy sie do maidstone dlatego chcialabym sie dowiedziec czegos na temat tego miasta jak tam sie mieszka i wogole pozdrawiam wszystkich:-)
 
Do góry