reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Maidstone

Witam mamusie z Maidstone :) ja co prawda dopiero co dowiedzialam sie, ze oczekujemy bobaska ale chetnie bym nawiazala kontakt z jakas mamusia. Probuje sie wlasnie skontaktowac z moim GP, ale nie wiem nawet czy on sam mnie nakieruje do poloznej czy jak. :dry: Pozdrowka
Witaj na forum, jak długo jesteś w Maidstone, wogóle to gratuluję:tak:
najpierw GP i później w recepcji umawiasz się do położnej
pozdrawiam
mamy z maidstone gdzie się podziewacie?
 
reklama
Witam :-) spotkal mnie troche zawod, przed chwila przedzwonilam do mojej przychodni, niestety pani powiedziala, ze w zaden sposob mi nie moga pomoc bo nie dysponuja polozna na skladzie i nie robia takich spotkan u nas w przychodni :-) no nic dostalam jakis numer, ale sadze ze zadzwonie na niego troche pozniej bo jesli to bezposrednio do poloznej to wydaje mi sie, ze 5 tygdzien to troche za wczesnie zeby dzwonic :tak:
karis widze, ze Ty juz drugie dzieciatko oczekujesz, pierwsze rodzilas w uk?
w Maidstone mieszkam ponad pol roku, ale moja przychodnia jest w Chatham. planujemy wlasnie przeprowadzke do jakiegos wiekszego mieszkanka, i zdecydowalismy ze nie bedziemy zmieniac przychodni , zawsze przeciez mozna dojechac do Chatham. Tylko nie wiem teraz czy to dobrze czy zle ze nie maja na skladzie poloznej.... :-p
 
A nie lepiej zmienić tą przychodnię pomyśl o dziecku później lub częstszych wizytach u położnej pod koniec ciąży. W końcu zmiana przychodni to żaden problem;-)
nie syn urodził się w pl
 
karis a Ty moze masz jakas przychodnie godna polecenie :-)? podpytam sie tez sisotry bo ona jak jej cos nie pasuje to co chwila zmienia lekarza, chyba teraz jest juz jej 6:-D
 
karis a Ty moze masz jakas przychodnie godna polecenie :-)? podpytam sie tez sisotry bo ona jak jej cos nie pasuje to co chwila zmienia lekarza, chyba teraz jest juz jej 6:-D
JA bym wybrała najbliżej miejsca zamieszkania, wiesz mam za mały pogląd bo należałam tylko do dwóch wieć nie mam takiego odniesienia jakie są super:happy:
 
Witam :) ja dzisiaj dostalam kolejnego zawodu, zadzwonilam pod numer ktory dostalam u gp, pod tym numerem zglosila sie pani z jakiejs centrali i mowi ze to nie wlasciwy numer jesli chce sie skontaktowac z polozna :wściekła/y: dostalam kolejny numer na ktory zadzwonilam moze z 5 razy i nikt sie nie zglaszal :no: zostawilam wiadomosc zeby ktos sie ze mna skontaktowal, ale naprawde to jest wielki zawod....
 
Witam :) ja dzisiaj dostalam kolejnego zawodu, zadzwonilam pod numer ktory dostalam u gp, pod tym numerem zglosila sie pani z jakiejs centrali i mowi ze to nie wlasciwy numer jesli chce sie skontaktowac z polozna :wściekła/y: dostalam kolejny numer na ktory zadzwonilam moze z 5 razy i nikt sie nie zglaszal :no: zostawilam wiadomosc zeby ktos sie ze mna skontaktowal, ale naprawde to jest wielki zawod....

Wiesz co trochę to dziwne, bo znam parę mam i nie spotkałam się z taką historią, to idź do recepcji i osobiście odbierz nr. albo zmień tą przychodnię i tyle
 
Czesc!
Powinnas jak najszybciej zmienic, gp. Zawsze wzbiera sie najblizsza przychodnie miejsca zamieszkania, ze wzgledu na to,ze beda do Ciebie wysylac rozne listy a oni tak maja ze musisz nalezec to przychodni, ktora nalezy do danej dzielnicy. Tutaj w Maidstone prawie wszystkie przychodnie maja polozna.
To jest moj numer gg 2109839 napisz jesli masz jakies pyztania, ja juz raz rodzilam w uk a teraz czekam na narodziny kolejnej coreczki:-)
 
reklama
Do góry