reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Manchesteru

Dorin

mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07
Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
Hej!

W sierpniu tego roku przeprowadzam sie z córeczką do Manchesteru. W związku z tym szukam mam, które tam mieszkają aby dowiedzieć sie jak tam jest np z opieką medyczną (szczepienia dzieci, itp), gdzie są fajne miejsca na spacerki, i w ogóle wszystko co dotyczy dzieci. No i może miałabym z kim chodzic na spacerki, a moja córeczka miałaby rówieśników do zabaw.

Pozdrawiam

Danka

reklama
I

izusia

Gość
Hej Dorin!
Ja co prawda nie mieszkam w samym Manchesterze ale pod, w miasteczku Leigh ale czesto bywam w Manchesterze z mezem.Jezdzimy tam do polskiego kosciola i wogole jak mamy ochote gdzies polazic.Ja nie znam dobrze Manchesteru, moj maz zna lepiej bo tam pracuje, ale na tyle co juz poznalam to miasto, to wiem, ze jest tam wiele ladnych miejsc do spacerow i zabaw z dziecmi.No i wiele fajnych kawiarenek:)Wiec jak juz sie ty przeprowadzisz to moze sie umowimy i ja w koncu odwaze sie tam przyjechac sama autem i razem wybierzemy sie na spacer z naszymi maluszkami?:)
pozdrawiam

Rozwiązania
0
jestem w 13 tyg. i jestem bardzo szczesliwaze bede miala malenstwo. zjada mnie niepewnosc co do opieki medycznej. czekam juz 7 tyg na wizyte w szpitalu w zwiazku z usg. jezeli znalazla by sie jakas mama ktora mogla by mi objasnic i przyblizyc jak to wszystko tu wyglada to byla bym bardzo wdzieczna. ::) ::) ::) ::)

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Miasto
Manchester / NHS
Rozwiązania
0
Dorin pisze:
Hej!

W sierpniu tego roku przeprowadzam sie z córeczką do Manchesteru. W związku z tym szukam mam, które tam mieszkają aby dowiedzieć sie jak tam jest np z opieką medyczną (szczepienia dzieci, itp), gdzie są fajne miejsca na spacerki, i w ogóle wszystko co dotyczy dzieci. No i może miałabym z kim chodzic na spacerki, a moja córeczka miałaby rówieśników do zabaw.

Pozdrawiam

Danka
Hej Dorin
My co prawda jestesmy dopiero w trakcie staran o nasza fasolke. Mieszkamy w Manchester. Najlepszym wg. mnie miejscem na spacerki jest Heaton Park, ale tak na prawde wszystko zalezy od miejsca w ktorym bedziecie mieszkac. Jesli juz znasz dzielnice, to podaj, a ja postaram sie czegos poszukac. Pozdrawiam i buziaczki ;) :-*

Zuzia24

Fanka BB :)
Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
housekeper pisze:
jestem w 13 tyg. i jestem bardzo szczesliwaze bede miala malenstwo. zjada mnie niepewnosc co do opieki medycznej. czekam juz 7 tyg na wizyte w szpitalu w zwiazku z usg. jezeli znalazla by sie jakas mama ktora mogla by mi objasnic i przyblizyc jak to wszystko tu wyglada to byla bym bardzo wdzieczna. ::) ::) ::) ::)
musisz dzwonic do przychodni i sie dopytywac oraz domagac sie tego USG. tak bylo w moim przypadku bo tez czekalam od pazdziernika a USG mialam dopiero na poczatku stycznia. moze bedziesz musiala sie umowic z polozna na wizyte domowa i ona dopiero cie umowi. USG miala tylko jedno ale co 2 tyg chodzilam regularnie na wizyty z polozna do przychodni, ktora sprawdzala czy wszystko jest ok.
Dorin pisze:
Hej!

Pozdrawiam

Danka
co do szczepien to moje dziecko tutaj sie urodzilo i oni sami wyznaczaja mi tutaj terminy szczepien ale jak sie zarejestrujesz do przychodni razem z dzieckiem to powinno byc tak samo - tak jest w przypadku mojej siostry, ktora tez jest z dziecmi tutaj.
a co do miejsc na spacery to jest wiele parkow - ogromnych i zarowno pieknych
za przedszkola sie placi. a dziecko juz czteroletnie zaczyna chodzic do szkoly i sie za szkole nic nie placi.
izusia pisze:
Hej Dorin!
Ja co prawda nie mieszkam w samym Manchesterze ale pod, w miasteczku Leigh ale czesto bywam w Manchesterze z mezem.Jezdzimy tam do polskiego kosciola i wogole jak mamy ochote gdzies polazic.Ja nie znam dobrze Manchesteru, moj maz zna lepiej bo tam pracuje, ale na tyle co juz poznalam to miasto, to wiem, ze jest tam wiele ladnych miejsc do spacerow i zabaw z dziecmi.No i wiele fajnych kawiarenek:)Wiec jak juz sie ty przeprowadzisz to moze sie umowimy i ja w koncu odwaze sie tam przyjechac sama autem i razem wybierzemy sie na spacer z naszymi maluszkami?:)
pozdrawiam
Izusia przyezdzasz do |Manchesteru do kosciola??jakos jeszcze nie widzialam zadnej rodzinki z malenstwem ;) aler mozliwe ze chodzimy na rozne godziny :) chetnie takze bym poszla z kims na spacerek moze bym sie odwazyla z Zuzia odesc troszke dalej od domku niz miejscowe sklepiki ;D ;D ;D

I

izusia

Gość
Zuzia24-generalnie jezdzimy do kosciola polskigo, ale z malym jeszcze nie bylismy bo a to byl marudny a to glodomorek jadl bardzo czesto.Teraz wyjezdzamy na wakacje do Polski ale jak wrocimy to na pewno bedziemy juz przyjezdzac do kosciola wiec bardzo chetnie spotkamy sie z wasza rodzinka i pojdziemy na spacer i kawke:)
Milego dzionka ;)

Zuzia24

Fanka BB :)
Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
Izusia to milego odpoczynku zycze
my tez juz niedlugo lecimy do Polski ale wracamy juz na poczatku wrzesnia ;)

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Miasto
Manchester / NHS
Rozwiązania
0
No ja niestety nie jestem jeszcze mama-fasolka dopiero w planach (a moze juz jest ???), ale chetnie bym sie gdzies wyrwala. troszke sie oderwac od pracy i od tego mojego faceta :p
Pozdrawiam was wszystkie.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
ErJt Listopadowe mamy z Łodzi Łódź 0
M Kwietniowe mamy 2021 Kwietniowe mamy 2021 1323
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 1
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Marcowe mamy 2021 4744
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 32
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3078
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 21205
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 11
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 12283
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 14
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13711
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 80
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 47
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 7117
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6
S Mamy ze śląska, prośba o opinie. Ciąża, poród, połóg 16
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 8586
Maluta Czy są tutaj mamy z endoprotezą biodra? Październikowe mamy 2019 0
N Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk Lipcowe mamy 2020 42
N Lipcowe mamy 2020 BB psychodietetyczka radzi mamom 10
Feline88 Cukrzyca a waga przyszłej mamy Ciąża, poród, połóg 13
Vingaa Lipcowe Mamy 2020r Lipcowe mamy 2020 12603