reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Zuzia24 pisze:
housekeper pisze:
jestem w 13 tyg. i jestem bardzo szczesliwaze bede miala malenstwo. zjada mnie niepewnosc co do opieki medycznej. czekam juz 7 tyg na wizyte w szpitalu w zwiazku z usg. jezeli znalazla by sie jakas mama ktora mogla by mi objasnic i przyblizyc jak to wszystko tu wyglada to byla bym bardzo wdzieczna. ::) ::) ::) ::)

witam!
juz wsystko jest ok tak jak pisalas musialam sie dopraszac o jakakolwiek wizyte ale juz teraz jest wszystko ok jestem juz w 23 tygodniu czuje sie nawet ok. Bedzie mala Kasia ale to do konca nie wiadomo wazne ze dzidzia jest zdrowa.
Serdecznie pozdrawiam
 
reklama
Może na forum nie ma nas zbyt dużo mam z Manchesteru, ale tak się zastanawiam tylko, jakie byłoby zainteresowanie polskim przedszkolem w Manchesterze. Pojawil się w mojej głowie taki pomysł, na polskie przedszkole, bo po pierwsze to angielskie nursery jest koszmarie drogie,a poza tym nauka polskiego tez by sie maluszkom przydala. Narazie jestem na etapie przemyśleń, ale może w przyszłości wezmę sie w garść i wystartuje z takim przedszkolem.
 
jejuś- WITAM WSZYSTKIE MAMY Z MANCHESTER-u!!!:)- bardzo się cieszę, ze w koncu znalazlam mamy z Man- ...:)

Ja coprawda dopiero końcem tego roku przeprowadzam sie z całą juz rodzinką do man..,czeka na nas już mieszkanko- siostra itd.. ale mam mnostwo obaw..pytań..a wiaze sie to głównie z tym, ze jedzie z nami(tym razem juz- bo byliśmy wczesniej sami) - nasza mała (obecnie 4,5 m-cy)ksiezniczka-:/..

Mam nadzieje, ze będziemy mogły sobie służyć pomocą:)

Pozdrawiam!
 
Ja jeszcze nie mam swojego dzidziolka ale chetnie pomoca sluze
R.usalka czy wiesz juz w jakiej dzilnicy mieszkac bedziecie??

Kobitki co z tym powakacyjnym spotkankiem??

I jeszcze jedno pytanko: czy ktoras z was zaczela juz NVQ2??
 
reklama
Do góry