reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Witaj R.usalka,super ze sie odezwalas:tak:
Marzec, kwiecien - to nie tak dlugo i moze pogoda bedzie lepsza, hihi, jesli to wogole mozliwe;)
Twoja ksiezniczka jest wiec rowiesnica corci Zuzi 24;) Na pweno bedziecie mialy mnostwo spolnych tematow:)
Napissz koniecznie czy macie snieg:-)bo ja to widzialam snieg tylko raz w tym roku i do tego po godzinie juz go nie bylo;( A tak lubie kiedy jest wszedzie bialo.

Powiem szczerze ze jestem zadowolona ze moja kruszynka urodzi sie wlasnie na poczatku lata, bede mogla z nia smigac na spacerki i cieszyc sie sloncem. Bo mam nadzieje ze takowe bedzie.W sumie ostatnie lato bylo calkiem ladne;)
Ehh, juz nie moge sie doczekac, ale taka juz jestem niecierpliwa, hihi. A kruszynka niech sobie w brzuchu mieszka ile tylko chce;)

Pozdrowienia dla Ciebie i Ksiezniczki.
 
reklama
ooo powoli sie nasze forum zaczyna rozkrecac.. i bardzo dobrze:tak: i to za sprawa ewiki :-) i musze Ci powiedziec ze ajny masz termin akutrac cieplutko sie zrobi i w ogole jest w tym okresie checi do zycia ;-)
qurcze wzielo mnie jakis czas przeziebienie i nie moze mnie poscic :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: ten cholerny suchy kaszel!!!!!!!! juz mnie szlag trafiA :wściekła/y: :wściekła/y: ale naszeczescie Zuzia craz bardziej zdrowa :cool2: .
Ewiki ja rodzilam w szpitalu Wythenshawe i jestem bardzo zadowolona i szczerez mowiac jak bym sie zdecydowala miec drugie dziecko to tez chcialabym wlasnie tam rodzic lub gdzies indziej w anglii bo napewno nie w PL (tyle rzeczy slyszalam ze duzo odbiega od tego tutaj ):baffled:
Zuzia jest w ogole grzecznym dzieckiem chociaz ostatnio cos jej odbija i jak zlosci sie jak nie chce jej czegos dac to zaczyna swoj pisk i wykrecanie glowy do tylu az sie przewraca :no: :no: i nawet nie wiem co jej sie stalo ze tak robi i probuje ja troszeczke tego oduczyc tzn zostawiam ja aby sie wypiszczala a potem jej to przechodzi i zaczyna sie ladnie bawic.
a dlugo jestes w Manchesterze????
R.Usalka mam nadzieje ze niedlugo zawitasz w Man i bedzie nas coraz wiecej. i rzeczywiscie mamy coreczki w podobnym wieku :tak: :tak:
jejku jak ten czas szybko zlecial....
 
Faktycznie- mamy Zuziu24 córeczki w tym samym wieku..:):)..mam kilka pytań..bo zamierzam w Man iść do pracy(zobaqczymy jak się to uda:)..i właśnie nie wiem..podpowiedzcie- jak tam z przedszkolami dla takich maluszków?...płatne są ?..ile kosztują??..Mam mega stresa. Zawsze jak bywałam w man to sama..ewent. z mężem..a teraz jedziemy całą rodzinką- stąd mój stres- czy /jak dam radę z Małą- tu zawsze rodzince podrzucałam..-tam będę musiała obcym instytucjom...:/...ech-help!
 
co do pory roku -Ewiki - to fakt a i bynajmniej mnie słońce taaaką energię dało/zmotywowała dzidzia- że po 7 dniach od porodu wybraliśmy sie z nia na spacerek:):)
 
Witam;)
Zuzia 24 mam nadzieje ze twoj kaszel nie ma nic wspolnego z tym, ktorego ja wczoraj dostalam:eek: Bo mnie to sie normalnie wydaje ze pluca wypluje, taki bol. A w nocy pocilam sie okrutnie. Nie wiem co sie znowu do mnie przyplatalo. A tu nawet zadnej tableteczki wziasc nie moge, no nic syrop z cebuli juz sie robi;-)Ostatnio zdzialal cuda wiec moze i tym razem pomoze? Mam nadzieje ze skoro ten kaszel tak szybko mnie dopadl, to rownie szybko sobie pojdzie.
No i oczywiscie od Was tez niech sie juz wyniesie.

Tak sobie mysle ze dzieci sa bardzo inteligentne i doskonale wiedza co robic zeby zwrocic na siebie nasza uwage. Ale nie ma sie co przejmowac bo zawsze wyrastaja z tych zlosci:-)

Czas rzeczywiscie strasznie szybko leci, ja jestem ty juz 8 miesiecy, a ciagle mi sie wydaje ze niedawno przyjechalam:) No i dziwne jest to ze nie tesknie za tym naszym krajem. Z rodzicami i przyjaciolmi oczywiscie tak.Ale jak sie tylko przypadkiem dowiem co sie w tym naszym kraju wyprawia to normalnie szlak mnie trafia. ale przypuszczam ze to nie tylko ja ta tak mam:confused:
 
Powiem szczerze R.usalka, ze w sprawach przedszkoli to jeszcze sie nie zabardzo orientuje. ale z tego co wiem to sa platne.Wiem tez ze ludzie wynajmuja nianie, ale razem z jakimis innymi rodzicami. w ten sposob jedna niania opiekuje sie na przyklad 2 dzieci, a koszty dzielone sa na pol. ale oczywiscie trzeba miec kogos znajomego w poblizu z dzieciatkiem.
Nie zabardzo mam tez od ogo sie dowiedziec jakto wyglada, ale cos sprobuje poszukac na ten temat. Wiec jak tylko sie cos dowiem to dam ci znac.

Ale nie przejmuj sie! Zanim przyjedziesz to cos wymyslimy.
pozdrawiam
 
Dzieki Ewiki:)
Własnie niedawno romzawiałam z meżem. Opowiadałam mu jak mi samej tu źle..że tesknimy..a on bym uzbroiła sie w cieprliwosć:)..jeszcze niecałe 2 tyg..
Potem pakujemy manatki:)..i już zawsze będziemy razem:)..
Ciesze sie bardzo, ze Was poznałam..mam nadzieję, ze "obca ziemia" szybko przestanie byc obca..:)...
a tu faktycznie..w PL..szok co sie wyprawia ...................................
 
czesc Wam
co do pytania Rusalki w sprawie przedszkoli to sama jestem na etapie poszukiwania takiego poniewaz zaczelam chodzic na angielski do collegu-mam dosc intensywny kurs az 13 godzin tygodniowo- i tylko na jeden dzien w tygodniu zapewnione miejsce w przedszkolu przy collegu. sama nie wiem co robic ale zobaczymy, mam nadzieje ze pomoze mi w tym opiekun grupy, ktory moze jakos wplynie na panie w przedszkolu i znajdzie sie miejsce na pozostale 2 dni ?! prace znalazlam sobie na niedziele ale tez moge tylko co drugi tydzien bo nie mam z kim zostawic Zuza :((( ale trzeba chyba wybierac i z mezem doszlismy do wniosku ze jednak bede zajmowala sie Zuza a to co on zarobi bedzie musialo nam wystarczyc.
powiem Wam ze bez rodziny czyt. rodzicow ciezko jest samemu jak chce sie cos zrobic.....ale chcielismy byc niezalezni wiec jestesmy i jakos sobie radzimy( jak narazie :) )
Zuzia czuje sie juz coraz lepiej wiec tez humorek ma coraz lepszy. myslelismy ze bedziemy mieli chociaz teraz wolny weekend ale zadzwonila do nas moja sis i spytala sie czy moga przyjechac... :((( wiec co mialam powiedziec-n jasne ze tak!! wiec znowu harmider wrzaski itp. ( bo ona ma trojke dzieciaczkow - 6,4 i 1,5 lat) ale chociaz Zuzia bedzie miala z kim sie pobawic. a mowie ze w koncu myslelismy bo od samego poczatku roku ( nowego Roku) ciagle ktos do nas przyjezdza i chyba cghcielibysmy triszeczke juz odpoczac, odsapnac i pobyc sami.... moze kiedys to nastapi :)))
ok narazie lece do Zuzanny bo zaczyna sie denerwowac ze nie chce sie z nia pobawic :))))
weczorkiem wroce
papapa
 
Hej Kobity:) Mam na imie Magda i mieszkam w Salford m5, nie jest tu zle ale przeprowadzilismy sie tu 3 miesiace temu i nikogo prawie tu nie znam i sa nudy straszne... Moja mala ma teraz 10,5 miesiaca.
pozdr Magda
 
reklama
Witamy Eternity_666! Mam nadzieje ze skorosie nudzisz to bedziesz nas czesto odwiedzac.

Eh dziewczyny ale wam fajnie wszystkie macie corcie w tym samym wieku. Tylko ja ciagle czekam:-) ale w koncu sie doczekam i tez bede mogla przytulac moje malenstwo.

Dobra zmykam wziasc goraca kapiel bo musze jakos wygonic to chorobsko. Tym bardzie ze jutro zaplanowalam zakupki.
Odezwe sie pozniej:rofl2:
 
Do góry