reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

reklama
Eternity ma racje... wykorzystuj wolny czas poki go masz :tak: potem juz go niewiele jest :no: .
a tak poza tym Witaj Eternity i widze znowu ze nasze dzieciaczki sa prawie z takiego samego dnia :tak: fajnie bo moge chociaz z kims pogadac na temat jak sie rozwijaja nasze szkraby :-)
wlasnie Zuzia zasnela i moge spokojnie sobie posiedziec, popisac troche na BB oraz obejrzec w koncu "Na Wspolnej " :-D daleko w tyle juz jestem :-D :-D :-D
 
no moja pociecha spi od 6.30 do 8 rano wiec nie jest zle:) ja nie mam polskiej Tv szkole ang... a moze to i dobrze:) a gdzie mieszkasz wogole Zuzia24?
 
mieszkam w Wythenshawe niedaleko lotniska
fajnie ze Twoja Kaja spi tak dlugo. Zuzia zasypia ok 20 ( tak ja przyzwyczailam) i tez spi do 8-9 rano ale czesto sie budzi tylko dlatego abym obok niej sie polozyla i mogla sie przytulic :( uciazliwe to troche ale coz.... musze to przczekac. nie chce w ogole spac w lozeczku i nie mowie juz nic o samodzielnym zasypianiu bo to tez juz przerabialam. czasami mam juz tego dosyc wszystkiego ale z cierpliwoscia czekam na czas kiedy Zuzia przespi cala noc bez zadnej pobudki :)))
 
No Kaja tez kiedys nie spala i podejzewam ze dalej by tak bylo ....ale jak miala 6 miesiecy stwierdzilismy ze to ju dosyc! Zastosowalismy metode Konrolowanego placzu...ciezko byla na poczatku, czasem plakala az 40 min ale po ok tyg zaczela sypiac lepiej a po ok miesiacu zaczela przesypiac cale noce. teraz nawet jesli sie budzi nie ide do niej, sama zasypia bez problemu. Jesli masz juz dosyc to sprobuj, ciezko jest bo serce boli jak dzidzia wyje ale po wszystkim nie popatrzysz juz wstecz...
3 maj sie
 
Witam:-)

Hej R.usalka, to naprawde calkiem niedlugo bedziecie juz we trojeczke:tak:Wiec glowa do gory,te 2 tygodnie szybko zleca:) No i pewnie niedlugo bedziemy mogly sie Ciebie i Twojej rodzinki spodziewac w Manchesterze:-D
Ciesze sie bardzo.

Eternity_666 i Zuzia24, dzieki za rade,ale powiem szczerze ze juz wystarczajaco dlugo mialam czas dla siebie, teraz to juz tylko czekam zeby sie zajac moja kruszynka. Ale nie mowie ze po jakims czasie moge nie zmienic zdania, hihi.

Ale milo widziec ze na naszym forum sie cos dzieje. Kto wie moze nastepna forumowiczka tez bedzie w ciazy? Bo jak na razie to tylko ja jedna brzuchatka sie udzielam;-)

pozdrawiam goraco i zmykam dalej spac
 
Zuziu- a ile jesli moge spytać kosztuje godz w przedszkolu?

Eternity 666 - WITAJ:) ja niedługo będe mieszkała centrum/salford:)

Ewiki - faktycznie czas szybko dosć leci.........jeszcze troszkę..i ufff...wkonu razem:)
 
Witam wszystki w ten przepaskudny dzien;-)

A ja przerabiam choroby ciag dalszy. Zdycham okrutnie juz mam wszystkie najwredniejsze objawy. Z nosa cieknie, kaszel jak u gruzlika, oczy lzawia itd.:no:
Moze macie jakies domowe sposoby na ulzenie sobie troche w tych mekach?
Ja poki co pije mleczko z miodem, herbatke z sokiem malinowym, no i oczywiscie syrop z cebuli, ble:sick:
Jak tak dalej pojdzie to chyba bede musial zadzwonic do pracy ze umieram i jutro nie przyjde.
ale oby mi to przeszlo bo nie chce brac zadnych lekow.

pozdrawiam
 
Biedna jestes Ewiki:baffled:ja zdrowa ale nasz tatus cos smara... mam nadzieje ze nas nie zarazi! Ja tez bylam taka chora w ciazy ale tylko raz na szczescie, nic nie bralam, bo nie bardzo nawet jest co, trzeba przelezec niestety. Moze lepiej zadzwon do roboty ze nie przyjdziesz, bo to nigdy nie wiadomo lepiej sie wyleczyc niz nie zaleczyc

A tak wogole to dzis wlasnie stwierdzilam co bede robic w najblizszej przyszlosci:tak: Mialam zamiar wracac do pracy ale nie moglismy znalezc zadnej odpowiedniej opieki dla Kajki wiec stwierdzilam ze sama zostane opiekunka (childminderem) !!!
Skontaktowalam sie z odpowiedzimi instutucjami i w kwietniu zaczynam kurs i mam nadzieje ze do czerwca bede juz miala jakis klientow:) mam nadzieje...:confused:
Na Salford jest duzo polakow z dziecmi wiec moze sie uda jakies dzieciaczkami z Polski zajmowac, a jak nie to bede sie reklamowac jako Bilinguar Childminder:) MOglabym nawet pomagac ludziom wypelniac formularze do Working Tax Creditu zeby dostali zwrot 80% za opieke nad dzieckiem...
Jak narazie jestem dobrej mysli ale zobaczymy co bedzie
pozdr
 
reklama
To znowu ja. Tak sie zastanawiam jak wysoka goraczke mozna miec w ciazy. tzn. kiedy nalezy sie martwic?
Bo ja mam w tej chwili 38,3 i tak sobie mysle ze jak sie podwyzszy do 40 C to dzwonie po jakies pogotowie.ale moze az tak zle nie bedzie bo staram sie sprawdzac co jakis czas i na razie utrzymuje sie taka sama.



Ehh, nawet suwaczek mi umarl:(
 
Do góry