reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Dorin

mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07
Dołączył(a)
10 Styczeń 2005
Postów
3 868
Miasto
Manchester
Hej!

W sierpniu tego roku przeprowadzam sie z córeczką do Manchesteru. W związku z tym szukam mam, które tam mieszkają aby dowiedzieć sie jak tam jest np z opieką medyczną (szczepienia dzieci, itp), gdzie są fajne miejsca na spacerki, i w ogóle wszystko co dotyczy dzieci. No i może miałabym z kim chodzic na spacerki, a moja córeczka miałaby rówieśników do zabaw.

Pozdrawiam

Danka
 
reklama
Hej Dorin!
Ja co prawda nie mieszkam w samym Manchesterze ale pod, w miasteczku Leigh ale czesto bywam w Manchesterze z mezem.Jezdzimy tam do polskiego kosciola i wogole jak mamy ochote gdzies polazic.Ja nie znam dobrze Manchesteru, moj maz zna lepiej bo tam pracuje, ale na tyle co juz poznalam to miasto, to wiem, ze jest tam wiele ladnych miejsc do spacerow i zabaw z dziecmi.No i wiele fajnych kawiarenek:)Wiec jak juz sie ty przeprowadzisz to moze sie umowimy i ja w koncu odwaze sie tam przyjechac sama autem i razem wybierzemy sie na spacer z naszymi maluszkami?:)
pozdrawiam
 
jestem w 13 tyg. i jestem bardzo szczesliwaze bede miala malenstwo. zjada mnie niepewnosc co do opieki medycznej. czekam juz 7 tyg na wizyte w szpitalu w zwiazku z usg. jezeli znalazla by sie jakas mama ktora mogla by mi objasnic i przyblizyc jak to wszystko tu wyglada to byla bym bardzo wdzieczna. ::) ::) ::) ::)
 
Dorin pisze:
Hej!

W sierpniu tego roku przeprowadzam sie z córeczką do Manchesteru. W związku z tym szukam mam, które tam mieszkają aby dowiedzieć sie jak tam jest np z opieką medyczną (szczepienia dzieci, itp), gdzie są fajne miejsca na spacerki, i w ogóle wszystko co dotyczy dzieci. No i może miałabym z kim chodzic na spacerki, a moja córeczka miałaby rówieśników do zabaw.

Pozdrawiam

Danka

Hej Dorin
My co prawda jestesmy dopiero w trakcie staran o nasza fasolke. Mieszkamy w Manchester. Najlepszym wg. mnie miejscem na spacerki jest Heaton Park, ale tak na prawde wszystko zalezy od miejsca w ktorym bedziecie mieszkac. Jesli juz znasz dzielnice, to podaj, a ja postaram sie czegos poszukac. Pozdrawiam i buziaczki ;) :-*
 
housekeper pisze:
jestem w 13 tyg. i jestem bardzo szczesliwaze bede miala malenstwo. zjada mnie niepewnosc co do opieki medycznej. czekam juz 7 tyg na wizyte w szpitalu w zwiazku z usg. jezeli znalazla by sie jakas mama ktora mogla by mi objasnic i przyblizyc jak to wszystko tu wyglada to byla bym bardzo wdzieczna. ::) ::) ::) ::)

musisz dzwonic do przychodni i sie dopytywac oraz domagac sie tego USG. tak bylo w moim przypadku bo tez czekalam od pazdziernika a USG mialam dopiero na poczatku stycznia. moze bedziesz musiala sie umowic z polozna na wizyte domowa i ona dopiero cie umowi. USG miala tylko jedno ale co 2 tyg chodzilam regularnie na wizyty z polozna do przychodni, ktora sprawdzala czy wszystko jest ok.
Dorin pisze:
Hej!

W sierpniu tego roku przeprowadzam sie z córeczką do Manchesteru. W związku z tym szukam mam, które tam mieszkają aby dowiedzieć sie jak tam jest np z opieką medyczną (szczepienia dzieci, itp), gdzie są fajne miejsca na spacerki, i w ogóle wszystko co dotyczy dzieci. No i może miałabym z kim chodzic na spacerki, a moja córeczka miałaby rówieśników do zabaw.

Pozdrawiam

Danka

co do szczepien to moje dziecko tutaj sie urodzilo i oni sami wyznaczaja mi tutaj terminy szczepien ale jak sie zarejestrujesz do przychodni razem z dzieckiem to powinno byc tak samo - tak jest w przypadku mojej siostry, ktora tez jest z dziecmi tutaj.
a co do miejsc na spacery to jest wiele parkow - ogromnych i zarowno pieknych
za przedszkola sie placi. a dziecko juz czteroletnie zaczyna chodzic do szkoly i sie za szkole nic nie placi.
izusia pisze:
Hej Dorin!
Ja co prawda nie mieszkam w samym Manchesterze ale pod, w miasteczku Leigh ale czesto bywam w Manchesterze z mezem.Jezdzimy tam do polskiego kosciola i wogole jak mamy ochote gdzies polazic.Ja nie znam dobrze Manchesteru, moj maz zna lepiej bo tam pracuje, ale na tyle co juz poznalam to miasto, to wiem, ze jest tam wiele ladnych miejsc do spacerow i zabaw z dziecmi.No i wiele fajnych kawiarenek:)Wiec jak juz sie ty przeprowadzisz to moze sie umowimy i ja w koncu odwaze sie tam przyjechac sama autem i razem wybierzemy sie na spacer z naszymi maluszkami?:)
pozdrawiam

Izusia przyezdzasz do |Manchesteru do kosciola??jakos jeszcze nie widzialam zadnej rodzinki z malenstwem ;) aler mozliwe ze chodzimy na rozne godziny :) chetnie takze bym poszla z kims na spacerek moze bym sie odwazyla z Zuzia odesc troszke dalej od domku niz miejscowe sklepiki ;D ;D ;D
 
Zuzia24-generalnie jezdzimy do kosciola polskigo, ale z malym jeszcze nie bylismy bo a to byl marudny a to glodomorek jadl bardzo czesto.Teraz wyjezdzamy na wakacje do Polski ale jak wrocimy to na pewno bedziemy juz przyjezdzac do kosciola wiec bardzo chetnie spotkamy sie z wasza rodzinka i pojdziemy na spacer i kawke:)
Milego dzionka ;)
 
No ja niestety nie jestem jeszcze mama-fasolka dopiero w planach (a moze juz jest ???), ale chetnie bym sie gdzies wyrwala. troszke sie oderwac od pracy i od tego mojego faceta :p
Pozdrawiam was wszystkie.
 
reklama
Do góry