reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Milton Keynes

hej, co prawda nei mieszkam w milton, ale ostatnio siostra sie tam przeniosla. jednak mam pytanie odnosnie zycia z rodzina, przegladalm ceny wynajmu mieszkan, strasznie drogie 3 bed za min750 funtow, jak wy dajecie tam rade zyc, czy zarobki sa jakies wyzsze, bo jakos to musi sie kalkulowac. w ta niedziel znowu sie tam wybieram. ostatnim razem bylam na car boot-cie na bowl i troche tam polakow jest , rodzin tez, nawet jedni sprzedawali polskie wozki. same miasto nawet ciekawe, zwlaszcza dla tych co posiadaja samochod,albo lubia biegac , czy jezdzic na rowerze. pozdrawiam.
 
reklama
hej, co prawda nei mieszkam w milton, ale ostatnio siostra sie tam przeniosla. jednak mam pytanie odnosnie zycia z rodzina, przegladalm ceny wynajmu mieszkan, strasznie drogie 3 bed za min750 funtow, jak wy dajecie tam rade zyc, czy zarobki sa jakies wyzsze, bo jakos to musi sie kalkulowac. w ta niedziel znowu sie tam wybieram. ostatnim razem bylam na car boot-cie na bowl i troche tam polakow jest , rodzin tez, nawet jedni sprzedawali polskie wozki. same miasto nawet ciekawe, zwlaszcza dla tych co posiadaja samochod,albo lubia biegac , czy jezdzic na rowerze. pozdrawiam.

Interesuje mnie kupno polskiego wozka, wiesz moze jakiej firmy te byly i za ile? wiem gdzie ten carboot, ale nie pamietam godzin otwarcia. A te wozki mieli na miejscu czy na zamowienie? Bede wdzieczna za kazde info
 
nie wiem po ile, ale byly podobne do tych tako, przchodzilam obok i nie zabardzo si etym interesowalam, ale byly nowe. sprzedawalo dwoch fecetow z bialego vana na trwie od strony, chyba h7. ja bylam tam okolo 10-11, ale chyba juz od 9 jest otwarty, bo te lepsze rzeczy mieli wyprzedane,ale dojezdzali nowi ahha.
 
czesc dziewczyny,

ja co prawda jestem chłopakiem, ale chciałbym zapytać, gdzie się uczą Wasze dzieci (szczególnie te 5-cioletnie).
Z początkiem listopada zamierzam ściągnąć moją rodzinkę - w tym pięcioletnią córkę.
Myślę o następujących szkołach w mojej okolicy:
- Priory Common Fst Sch - Bradwell
- Heelands Fst Sch - Heelands
- Ashbrook Fst Sch - Two Mail Ash
- Holmwood Fst Sch - Great Holm
- lub jakiejś w północnej i północno zachodniej części miasta.

Czy znajdzie się jakaś przyjaciółka/przyjaciel w ww szkołach?

Pozdrawiam serdecznie ;-)
 
Ostatnia edycja:
jamieszkam w MK juz jakies 6 lat, wiec troche juz minelo. powiem jedno z roku na rok wiecej tu polakow.
co do car boot to jest otwarte zdaje sie od 6 rano co niedziele na Bowl. bedac tam np. ok 11 trafgia sie juz na sama koncoweke.

sterowniczy co do szkol, ktore ty wymieniles to nie wiem bo ja mieszkam na Furzton i moje dziecko tu chodzi do szkoly, tez ma 5 lat. powiem ci jedno tu jest rejonizacja, wiec najpierw do danej szkoly przyjmuja dzieci z danego rejonu, dopiero po tym jak sa miejsca dzieci ktore podlegaja pod inna szkole. co do obecnosci wtakiej szkole polskich dzieci to nie wiem, w naszej jak narazie jest troje polskich dzieci wlaczajac w to moje. wszystko zalezy pewnie od tego jak duzo polakow zyje w danej okolicy. dodam jeszcze, ze wielu polakow oddaje dzieci do szkol katolickich.
pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!
Dawno mnie tu nie było a muszę się pochwalić mam 5miesięcznego synka oprócz Nikolki :)
Więc nadal siedzę w domciu ale juz mi sie nie nudzi hahaha jeśli którejś z Was się nudzi a macie autko zapraszam do siebie na kawkę,herbatkę :)
 
Do góry