reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Milton Keynes

Nikol

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Październik 2007
Postów
20
Witam!
Jestem mamą czterolatki mieszkamy w Milton od dwóch miesięcy....wczesniej w Londynie.....poszukuję rodzinki mieszkajacej w Milton i nie tylko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
CZesc!! Ja mieszkalam w milton przez 5 miesiecy :) teraz niestety sie przeprowadzilam,ale czesto tam wpadam. Sliczne miasto buziaki.
 
30minut drogi......hm ale autem prawda?naprawde nie mam tu nikogo znajomego obce miasto....obcy ludzie.....myślę że będzie dobrze potrzebję czasu miasteczko ładne czyste tylko te ronda:)szok tak ich tu dużo
 
Witam, ja mieszkam w Buckingham, czyli autobusem tez ok 20/30 minut:-) wiec odezwijcie się gdyby kroiło się jakieś spotkanie;-) Pracuję co prawda ale tylko trzy dni, resztę czasu mam wolne (o ile można mieć wolne w domu:wściekła/y:)
pozdrawiam
 
hey. mam na imie Anka i mieszkam w Milton Keynes od 5 lat. mam dwoje dzieci.
pozdrawiam.

podaje wam linka na polskie forum w milton keynes
Polskie forum w Milton Keynes • Strona główna

mumiaczek jest tutaj duzo dzielnic, ktore nie ciesza sie najlepsza opinia. tutaj generalnie im blizej centrum tym tansze domy ale przy tym dzielnice gorsze i duzo choloty.
ja polecalabym Furzton, Emerson Valey, Tattenhoe, Shenley, ale nie sa to za tanie miejsca. duzo polakow za to mieszka na Wolverton, nawet otworzyli tam polski sklep, ja jednak mieszkam po przeciwnej stronie MK i nigdy tam nie bylam
 
reklama
Do góry