reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

reklama
witaj! rodziłaś w Mińsku? co porabiasz ? siedzisz w domku?
bo nasze życie kręci się wokół jedzonka, kupki, spanka ;-) no i na szczęście dzięki pogodzie - spacerów :-)
 
witaj:) ja nie rodziłam w Mińsku, byłam w tamtym okresie u rodziców 300km od Mińska:) na co dzień właśnie siedzę z małą, co 2 weekend studia. Na spacery też chodzimy, na szczęście wtedy śpi bo w dzień nie chce za bardzo jak siedzimy w domu :-(. A Ty gdzie rodziłaś?
 
moja też spi tylko na spacerze , ale wózek trzeba cały czas pchać bo inaczej to oczy jak 5 zeta :laugh2:
w domu to pada, oczy czerwone a nie zaśnie , a ja pada. bo też czasem się zdarza , że w nocy nie śpi. mamy tak od 2 tyg , pobudka o 1 no i rozkręcamy zabawę.
rodziłam w Wawie. było naprawdę super.
od maja wracam do pracy. z jednej stronie tęsknię za pracą a z drugiej martwię się o Małą. Eh ciężka sprawa. no i musimy miec nianię bo rodzice daleko , nie ma kto pomóc. a inni mają tak pięknie .:-)
 
pracuję w nadzorze w firmie deweloperskiej w wawie. wracam od maja. może na poczatek na pół etatu. sama nie wiem. znaleźliśmy nianię , ale wiesz ja mam wrażenie ze NIKT się moją Franią nie zajmie tak ja ja :-D

aaaa mam na imię Iza :-)
 
reklama
Ja mam na imię Natalia, wiadomo nikt nie zajmie się dzieckiem lepiej niż matka:) no może babcia jeszcze dobrze się zajmie. Ja na razie nie wybieram się do pracy bo nie mam z kim małej zostawić, a zarabiać tyle żeby oddać niani to mija się z celem:) A rodzice są daleko:)
 
Do góry