reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

my dzis zrobilismy probe chrupka i skonczyło sie krztuszeniem i zwymiotowaniem na dywan :-(

Widać Bartolini jeszcze nie jest gotowy na takie wyzwania. Nie przejmuj się niedługo będzie pochłaniał chrupki z prędkością światła


Mój pan mąż niedawno wrócił i właśnie czyta Tusi bajkę bo ja ze swoim gardłem to nie bardzo się dziś nadaję. Całe szczęście mnie nie boli tylko zwyczajnie przestało wydawać głośniejsze i wyraźne dźwięki.

Dobranoc dziewczynki.
 
reklama
DZIEŃ DOBRY!

z moim gardłem lepiej, no przynajmniej na tę chwilę.
my wstałyśmy 6.30. i teraz się wściekamy. jak jak się cieszę że nie pada, może po 10 pójdziemy na spacer.

z tym chrupkiem to może jeszcze za wcześnie? spróbuj za jakiś czas, powoli z czasem załapie i będzie wcinał chrupki że nie nadążysz mu donosić ;)

miłego dnia Kobietki !!!!
 
czesc laski
mam rozkminke chce urodzic maluszka w minsku i szukam swiezych opinni na temat szpitala w minsku. poradzicie mi cos :) czytalam opinie z 2006 roku wiec sa stare tak mi sie wydaje. wiec czekam na odp. :rofl2::tak::tak::tak::tak:
 
agapa a w którym szpitalu rodziłaś?

Pierwszą rodziłam w Czerniakowskim, ale nie jestem zadowolona - było to 9 lat temu. Drugą i trzecią w IMiD na Kasprzaka i jestem b. zadowolona. Nie miałam nikogo opłaconego a pomoc ogromna:-) Polecam każdej rodzącej. Po porodzie miałam komplikacje i wtedy jak przyjeżdzałam na IP to już nie było tak cudownie , ale porodówka i po porodzie było super.
 
reklama
czesc laski
mam rozkminke chce urodzic maluszka w minsku i szukam swiezych opinni na temat szpitala w minsku. poradzicie mi cos :) czytalam opinie z 2006 roku wiec sa stare tak mi sie wydaje. wiec czekam na odp. :rofl2::tak::tak::tak::tak:
Ja tez mimo ze mam blisko do minska to rodziłam w wawie w miedzylesiu i jestem bardzo zadowolona, zreszta moje kolezanki i siostra tez rodziły w miedzylesiu i nie maja zastrzezen:-)
 
Do góry