reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy z Mitcham

Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamusie.

Już nie długo bo za 5 tygodni urodzi się moje pierwsze maleństwo.
Obecnie mieszkamy z mężem na Mitcham - i właśnie szukam mamusiek z tej dzielnicy i okolic.
Myślę że było by miło umówić się czasem na kawę, spacerek, wymienić się doświadczeniami i wspólnie miło spędzić czas.
Wszystkie chętne mamuśki, te 2w1 i te które mają już swoje maleństwa przy sobie - PISZCIE.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Miasto
mitcham.londyn
Rozwiązania
0
NIESPODZIANKA :D
czesc
tez mieszkam na mitcham ale jakos wczesniej nie znalazlam tego forum i sie zapisalam na croydon ale jakos sie nikt nie odzywa. ciesze sie bardzo ze trafilam na ciebie. jestem mama juz (prawie) rocznej matyldy.
pozdrawiam i czekam na odzew.

Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Ja też myślałam że juz nikt sie nie odezwie i dlatego tak dawno mnie tu nie było.
Ja jeszcze czekam na moje maleństwo (nadal w brzuszku), ale juz niebawem będzie z nami.
Cos mało mamusiek mieszka na Mitcham albo po prostu nie chca sie ujawnic.
Czekam na info od Was Moniko i Matyldo.
Pozdrawiam.
Jola

Miasto
mitcham.londyn
Rozwiązania
0
czesc,
juz zwatpilam czy jeszcze tutaj zagladasz.
jak masz ochote i sily to moze sie gdzies spotkamy.nie daleko u mnie jest park i plac zabaw.cr4 3qj
pozdrawiamy.

edyska_20

Początkująca w BB
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny i co spotkalyscie sie? ja mieszkam na streatham i tez jesli bedziecie mialy ochote mozemy sie zgadac pozdrawiam!

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny ,ja tez mieszkam na Mitcham ale widze ze dawno tu nie zagladalyscie no coz moze akurat ktoras wpadnie na chwile.Jak tylko macie ochote to mozemy sie umowic na pogaduchy.Ja chodze z moja corcia na playgroup do swietego marka ST.MARKS FAMILI CENTER w poniedzialki i srody od 10 do 12 zapraszam jest bardzo przyjemnie.

Rozwiązania
0
Jestem mamą trójki dzieciaczków. Córcia ma 7 lat, synek 5 a najmłodsza pociecha 3 miesiące. Chętnie poznam mamy z Mitcham, i Tooting

reklama
Rozwiązania
0
hej
Widzę że nie ma mam z Mitcham szkoda chętnie bym się spotkała :no:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 1931
aniaslu Duże rodziny 1545
E Kwietniowe mamy 2020 25

Polecamy

null