reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mitcham

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2009
Postów
7
Miasto
Londyn
Witam wszystkie mamusie.

Już nie długo bo za 5 tygodni urodzi się moje pierwsze maleństwo.
Obecnie mieszkamy z mężem na Mitcham - i właśnie szukam mamusiek z tej dzielnicy i okolic.
Myślę że było by miło umówić się czasem na kawę, spacerek, wymienić się doświadczeniami i wspólnie miło spędzić czas.
Wszystkie chętne mamuśki, te 2w1 i te które mają już swoje maleństwa przy sobie - PISZCIE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
NIESPODZIANKA :D
czesc
tez mieszkam na mitcham ale jakos wczesniej nie znalazlam tego forum i sie zapisalam na croydon ale jakos sie nikt nie odzywa. ciesze sie bardzo ze trafilam na ciebie. jestem mama juz (prawie) rocznej matyldy.
pozdrawiam i czekam na odzew.
 
Ja też myślałam że juz nikt sie nie odezwie i dlatego tak dawno mnie tu nie było.
Ja jeszcze czekam na moje maleństwo (nadal w brzuszku), ale juz niebawem będzie z nami.
Cos mało mamusiek mieszka na Mitcham albo po prostu nie chca sie ujawnic.
Czekam na info od Was Moniko i Matyldo.
Pozdrawiam.
Jola
 
Czesc dziewczyny ,ja tez mieszkam na Mitcham ale widze ze dawno tu nie zagladalyscie no coz moze akurat ktoras wpadnie na chwile.Jak tylko macie ochote to mozemy sie umowic na pogaduchy.Ja chodze z moja corcia na playgroup do swietego marka ST.MARKS FAMILI CENTER w poniedzialki i srody od 10 do 12 zapraszam jest bardzo przyjemnie.
 
Jestem mamą trójki dzieciaczków. Córcia ma 7 lat, synek 5 a najmłodsza pociecha 3 miesiące. Chętnie poznam mamy z Mitcham, i Tooting
 
reklama
Do góry