reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z MOKOTOWA WARSZAWA gdzie się bawimy (place zabaw)

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
Właśnie się przeprowadzamy.. Andzia ma teraz dużo znajomych dzieci piaskownicowych.. A na razie nie mogę na MOkotowie zlokalizować ( poza Polami mokotowskimi) fajnych małych kameralnych placów zabaw).. Mamy gdzie spacerujecie z maluszkami!!
 
reklama
witam.
to prawda, Jordanek przy Odynca jest super, szkoda tylko, że tylko 1 huśtawka dla niemowląt, która i tak często jest oblegana przez starsze dzieci, bo niestety "starsze" huśtawki śą za boiskiem, bliżej Puławskiej. fajny jest też ogródek w Parku Ujazdowskim ale to troszkę daleko.
POZDRAWIAMY
 
to najwyraźniej są 2 ogródki jordanowskie na Mokotowie. ja znam i z młodym chodze na ten na Odyńca. jak jest ładny dzień i mamy dużo czasu to jeździmy tez na pl. Wilsona - tam jest super park i plac zabaw
 
Nie rozumiem...Ogródek Jordanowski nie jest przy Puławskiej tylko przy Wawelskiej i Niepodległości...ale jest rzeczywiście świetny, my bardzo lubimy tam chodzic :-)

Ten główny jest przy na skrzyżowaniu ulicy A. Odyńca i Al. Niepodległości. Podobno przy Ul. Wawelskiej 3 też jest ogródek Jordanowski ale nie znam go zupełnie, muszę sprawdzić:)))
 
witam.
to prawda, Jordanek przy Odynca jest super, szkoda tylko, że tylko 1 huśtawka dla niemowląt, która i tak często jest oblegana przez starsze dzieci, bo niestety "starsze" huśtawki śą za boiskiem, bliżej Puławskiej.
Plac zabaw jest spory ale i tak za mały na tę ilość dzieci, która tam przychodzi. Ja tylko żąłuję, że nie mam takiego placu bliżej domu:))
 
Dużo fajnych placyków zabaw jest na osiedlu przy stacji służew....na tyłach centrum handlowego Land fajne miejsca do pospacerowania :) można też dojść od MCDonalds na Puławskiej
 
Fajny plac zabaw jest również niedaleko Ogródka Jordanowskiego przy Odyńca - jadąc/idąć Odyńca z Ogródka w stronę Wołoskiej trzeba skręcić w lewo w Joliot-Curie i na wysokości Malczewskiego, po prawej stronie, za domami, jest duży plac zabaw dla dzieci w różnym wieku - od mini-maluszków do boiska dla nastolatków ;-)
Opis może niezbyt precyzyjny :zawstydzona/y:, ale z Ogródka to spacerkiem jakieś 15 min.
Można też iść Al. Niepodległości na południe i skręcić w Malczewskiego w prawo i wtedy wychodzi się na wprost na te bloki za którymi jest plac zabaw.

Mały placyk zabaw jest także w Parku Arkadia - na dole Królikarni. Niestety mocno zdezelowany i nie zamknięty, więc dla maluszków to żadna frajda.
Oczywiście fajnym miejscem na spacery jest sam Park Królikarnia i znajdująca się na skarpie, poniżej niego, Arkadia.
 
Forum mokotowskie niestety cichutkie:)
Mam pytanie do mam z mokotowa. Zastanawiam się do której przychodni zapisać mojego malucha i nie wiem czy przychodnia przy Malczewskiego jest dobrym pomysłem?? Czy przyjmuje tam jakiś sensowny pediatra??
Pozdrawiam
 
reklama
Witam jestem Kasia, mama prawie 21-miesiecznego Kacperka :-):-):-)
co prawda jestem ze środmieścia płd ale bawimy sie na II polach mokotowskich tu przy rondzie jazdy polskiej albo parku ujazdowskim a jak bylo cieplo to jezdzilismy do parku Żeromskiego na placu Wilsona, ten ostatni małemu najlepiej pasowal ale niestety pogoda juz nie ta.
Pozdrawiam wszystkie Mamy i ich Pociechy z Mokotowa jak i ze Śródmiescia ;-) ;-);-)
 
Do góry