reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Morden

Dołączył(a)
13 Maj 2009
Postów
6
Miasto
Londyn
czesc dziewczyny!! :) mam na imie Ewelina i mieszkam w Morden niecaly rok. Mam 5 letnia coreczke Julke i obecnie jestem w 11 tyg. ciazy :-)
mam nadzieje, ze ktos sie odezwie!! Pozdrawiam wszyskie Mamcie w Anglii!!!



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam jestem nowa na forum i tez jestem z morden mieszkam dokladnie dwie minuty od South merton station.mam 19 miesiecznego synka jak by ktoras miala ochote sie spotkac to piszcie.pozdrawiam
 
czesc dziewczyny.. jednak fajnie ze ktos sie odezwal. ja dokladnie to mieszkam na Sutton Common Rd. Jesli chodzi o spotkania to ja bardzo chetnie, tylko piszcie kiedy co i jak. Monika a gdzie jest ten Merton Park Hall? Pozdrowienia dziewczyny :-)


 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka!! mnie jutro niestety nie pasuje :-( ale moze w przyszlym tygodniu oprocz piatku? pozdrawiam rowniez
ps. juz wiem gdzie jest ten park :-) bylam tam niedawno z corka , nachodzilysmy sie jak nigdy dotad .. :-)


 
Ostatnia edycja:
Do góry