reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Newcastle

Anecia - witaj!! Jak miło, że się zjawiłaś, ja chętnie poznam ciebie i twoją kruszynkę. W jakiej dzielnicy mieszkasz? Ja mieszkam zaraz przy Saltwell Park, może kiedyś wybierzemy się na spacerek?
 
reklama
Jak milo,witam Misiowka .My mieszkamy w North Shields ,troche daleko od Ciebie:-(.Ale przeciez nic nie stoi na drodze umowic sie gdzies w centrum .Jestem otwarta na propozycje.
Calus Aneta
 
Anecia80 ja bardzo chetnie sie spotkam... Z Misiowka juz sie znamy, takze i my mozemy sie pzonac:)

Ciekawe czy jeszcze tu zagladacie:)

misiowka buziaczki dla WAs hi hi

teraz przypomnialo mi sie o tym forum i weszlam zajrzec co tu sie dzieje :))))):-)
 
Oj ale cisz na wątku szkoda;(
Misiówka od nas wyjechała:-( ,z Anastsią juz sie znamy:laugh2:Nasze córky bardzo się polubiły i my z Anastasia zresztą też hi,hi
No nie wieże ,ze nas tak mało w Newcastle :confused2:
 
hej no wlasnie widze ze jakos malo kto sie tu udziela szkoda .Gratulacje ciazy :) czy to twoje pierwsze dziecko ??? pewnie nie mozesz sie juz doczekac ???? Mam wiele pytan ....mieszkam w Bradford przez ostatnie 2 tyg bylam w Newcastle poniewaz rozwazamy przeprowadzke do Newcastle ale ja bardzo malo wiem jak sie tam zyje miasto duzeladne czyste co mi zaimponowalo ta czystosc u nas tego nie ma za duzo roznej swiatowej mieszanki tu mieszka jesli mogla bys mi napisac jak ci sie mieszka w nEWCASTLE BYLABYM WDZIECZNA pozdrawiam
 
reklama
cześc, cześc. To moja pierwsza ciąża, długo oczekiwana zresztą. Jeżeli chodzi o mieszkanie w Newcastle (ja mieszkam w Washington kilka mil od Newcastle) nie mozna narzekac zależy od dzielnicy, ale to jak wszedzie. Pracuje w Newcastele stamtad też mam wielu znajomych polakow i anglikow. Nie ma tu takiej mieszanki etnicznej wiekszośc, wiekszosc jest anglikow (jesli wiesz co mam na mysli) sa dzielnice w ktorych żyja pakistanie czy jacystam inni ale raczej w normie jesli chodzi o ilosc.
Tu jest forum www.polnews.co.uk moze tu znajdziesz jeszcze jakies odpowiedzi. Smialo pytaj jakbys chciala coś jeszcze wiedziec.
 
Do góry