reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

anastazi dzięki za info :) to sobie spokojnie czekam :) kurczę dziewczyny jak ja bym już chciała urodzić..wczoraj się super czułam, byłam wyspana, uśmiechnięta a dziś od rana ledwo się mogę ruszyć, chciałam tyle żeby zrobić a nie mogę się zmusić więc większość dnia zmarnowałam już na nicnierobienie i aż mi wstyd przed sobą. Do tego młoda mi kradnie magnes strasznie i żadne tabletki, suplementy nie pomagają. mam nadzieję, że u Was lepiej :)
 
reklama
hej dziewczyny, ja dziś po wizycie u lekarza, dziwił się, że jeszcze nie urodziłam ;p mała rośnie 3300g, grubasek mały i długaśne nogi, główką pięknie ułożona, nic tylko wychodzić ale jakoś jej się nie spieszy...MRSA negatywne, wody płodowe w porządku wiec generalnie wizyta udana. i dalej czekamy aż się zechce dziecię ruszyć z brzucha...:)
 
Powodzenia :)

Ja dzis do geilo jade zaraz koleżankę odwiedzić:) dostała awans na zastępcę kierownika w kiwi w geilo i niestety musiała od nas z gol sie wyprowadzic:( no ale trudno:) odwiedziny tez sa fajne!
 
Nina Podobno na szybkie wyjscie dzidziusia dobre jest współzycie.:-D Niestety mi nie bylo dane tego wyprobowac ze wzgledu na infekcje grzybicza. :baffled: Ale Młoda i tak wyszła 3 dni przed terminem. Wiem co teraz czujesz, bo dla mnie te ostatnie tygodnie byly bardzo meczace i do tego te upaly w Polsce. Życze powodzenia i szybkiego porodu.;-)
 
Nina jak się czujesz? mow jak maleństwo.... w zasadzie masz jeszcze troszkę czasu wiec spokojnie:) co ile teraz chodzisz na wizyty?
 
Z małą wszystko super, poza tym, że wyjść nie chce :p mam jeszcze tydzień bo termin na 5 kwietnia ale mam ogromną nadzieję, że wyjdzie szybciej :) na wizyty teraz chodzę co tydzień.

kruszka też tak słyszałam ale na mnie nie działa...dalej uprawiamy seks, ja sprzątam, odkurzam, latam po schodach (mieszkamy na 5 piętrze bez windy), sama robię i targam zakupy a Lilka jak siedziała tak siedzi..uparta dziewuszka :)
 
nina i jak tam u ciebie?? cisza?? mi pomogły przysiady ale ja już byłam po terminie więc może dlatego
emenems jak tam po odwiedzinach?? powiedz jak się czujesz?? masz jakieś przeczucia?? dali ci może luteine albo duphaston??
u mnie końcówka tygodnia dość męcząca była więc dzisiaj relaks ;-) ,
ostatnio wkurzyłam się na panie w przedszkolu z Leny grupy bo ją przegrzewają (chociaż twierdzą że to jednorazowe) ,ale przy +10 ubierają ją tak samo jak przy -5 ,no po prostu krew mnie zalała jak to zobaczyłam
 
A skad luteine albo duphaston :D nam zrobic test w poniedziałek i dac znac w klinice i za trzy tygodnie w przypadku ciąży usg... Tu mi nikt na podtrzymanie ot tak nie przepisze....:( mam w domu duphaston ale samowolki robic nie bede.

Czwartek piatek miałam plamienia dzis zero - nic, dzis jest 26dc

W geilo toooona śniegu:) u nas w gol dawno wiosna hehehe
 
tak pytam , bo nie znam tutejszych zasad odnośnie inseminacji , ja w PL dostawałam luteine podjęzykową i miałam ją brać aż do dnia okresu bądź potwierdzenia ciąży (wizyty u lekarza)
a nie masz jakiegoś zaufanego lekarza w PL z którym byś mogła o tym porozmawiać ????
najgorsze to chyba to oczekiwanie jest ,
 
reklama
AniaSM u mnie dalej nic..w nocy trochę skurczy, ale to już od jakiegoś tygodnia ale przechodzi..wczoraj z mężem zrobiliśmy mega spacer zaliczając wszystkie możliwe górki, poszliśmy na obiad do knajpy i wzięłam najostrzejsze danie a młoda nadal nic :p chyba jej się za bardzo spodobało w tym brzuchu..Nie dziwię się, że się wkurzyłaś na panie w przedszkolu, mam nadzieję, że to jednorazowa akcja. I odpoczywaj koniecznie!!! :)

emenems
trzymam kciuki żeby test był pozytywny :) u mnie już też piękna wiosna 14stopni, słoneczko, super :D nie zazdroszczę koleżance mieszkania w Geilo..

miłego dnia dziewczyny :)
 
Do góry