reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

ja chyba tez juz koncze.. po kolacyjce jestem - ale dobry ser jadlam!! zølty,dunski - "gamle ole ost". cuchnål jak skarpety Jorgeira po caym dniu pracy ale byl pycha!!! :-D:-D lubie takie smierdziele!! :-p

a propos!! jak tam z norweskimi "czarnymi cukierkami"? lubicie? ja kiedys nie moglam tego przelknåc ale møj Piekny mnie nauczyl i teraz lubie!! ale tylko te LAKRIS bo SALMIAK dalej ochydny!! uwaga: dla ciezarnych mamus i tych majåcych nadcisnienie - tych ktore je lubiå..wszystko co zawiera LAKRIS/SALMIAK podnosi cisnienie krwi!!!

dbnoc! buziaczki!



*** kilka minut pøzniej...

ps. wlasnie dalam buziaczka J. wytrzymal ale po chwili zasmial sie i powiedzial zebym poszla umyc zeby bo zalatuje jakbym ssala paluchy u støp!! :)))))) A NIE MØWILAM!!!? ;))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
te wszystkie czarne cukierki nie moga mi przejsc, bo zalatuja mi smrodem amoniaku:-D mialam swinke morska i jak jej wymienialam trociny to walsnie tak smierdzialo:laugh2:

ale nie komentuje za wiele bo skoro niektorzy lubia, to niech jedza,,, ale czasem maz dopowie moja opinie na temat tych curkierkow, ale oni sie tylko smieja :-D i dobrze..
 
Mamusie.. mam tylko jeszcze jedno pytanie..

..czy stosowanie w okresie laktacji srodkow zwalczajåcych cellulitis - mowie TYLKO o kosmetykach i stosowanie ich TYLKO na dolne czesci ciala np.uda, NIE jakis pigulkach czy innych suplementach diety nie wplywa ujemnie/szkodliwie na karmienie piersiå? wiem ze odchudzanie sie na sile czy wykonywanie cwiczen fizycznych moze spowodowac utrate pokarmu, czy slyszalyscie lub wiecie na ten temat cos jeszcze? :)
 
hej Dziewczyny..

..u mnie za oknem pogoda piekna ale ja znowu obudzilam sie taka smutnawa, bez przyczyny i sensu do wstawania z løzka.. nie wiem co mam dzisiaj ze sobå zrobic.. pranie? pouczyc sie norweskiego? pare minut temu przyszedl mi do glowy basen.. jakiolwiek nie padnie wybør bede to robic siama,siamusienka jak palec...
:(((

milego dnia Wam zycze.. :o***

 
Kasia głowa do góryhttp://pl.tinypic.com/view.php?pic=sw347a&s=3&hid=5&tag=smile, może pojedź sobie na basen:tak:
ja własnie odprowadziłam Cezarutkiego do przedzkola , umieram :-D, jaki upał , jeszcze mam za soba 6 kilometrów i nie czuję nóg.oczywiscie zapomiałam sie wysmarowac filtrem i wyglądam jak burak:szok:.
teraz mam zamiar sie lenic , nic nie ruszam , chociaż nieszkanie mi zarasta:-D, mąż właśnie przyszedł na lunch i sie tylko spojrzał , ale na szczęście nic nie powiedzial , bo widzi , że padam na mordkę, a to dopiero 11 godzina!!!:-D
 
cos z tym dnie jakos jest nie tak, bo ja niby wstalam ok z rana bo musialam zalatwic cos, ale jak wrocilam o 9 rano juz z powrotem bo razem z mala zesmy spaly do 11, tzn. ona mnie obudzila o 11 ale ja tak naprawde nie mogalm sie rozbudzic jeszcze przez 45 minut i lezalysmy sobie w lozku a ja dosypialam...

a jesli chodzi o stosowanie srodkow na celulutil to nigdy nic nie slyszalam o ty, ale mi na babski rozum wydaje sie ze skoro stosujesz miejscowo i nie na pierwsi to chyba nie powinno miec wplywu,,, ale to moje zdanie, popytaj sie jeszcze wokol, moze ktos cos slyszal.... przeciez nie jestes pierwsza ktora bedzie walczyla z celulitem- to tak na pocieszenie:-D
 
Hejka :-D,
Sorki ale napisałam przepisy dzsiaj bo wczoraj coś mi się z oczami stało. Same płakały a szczypały ja cholipcia, chyba uczulenie na cos :-(. A rano wstałam i jednego oka prawie nie miałam:-(. Ale jurto ide do lekarza i powiem mu o tym może napiesze mi krpoelki do oczek.
teraz już dobrze wyglądam ale rano :szok:

Chyba sama niedługo zrobie kurczaka p chinsku:-D i orzechowe :-D!!!
AAAA zapomniałam o torcie...
juz lece dopisac :-).... juz jest
A co do preparatów to wszystko możesz w siebie wcierać Kasiu oprócz piersi jak na razie.
Ja miałam i mam straszne rozstępy na piersiach i nic nie mogłam stosować, albo tylko w obrębie brodawki i musiałabym ozywać czy dziecko nie dotyka za bardzo i wogóle to dałam sobie spokój. A co do magnezu Kasiu czekoladę wcinaj ile chcesz:-D czekolada zawiera magnez!!!
A co do nastrojów w ciąży to właśnie tak jest. A już w szczególności gdy już nie możesz się i czekasz w sumie sama bo mąż czy narzeczony jest w pracy.
Ja w pierwszej ciąży ze wszystkim byłam sama, chyba że pokazałam coś palcem albo zrobiłam awanturę. Musiał się w swoim czasie przygotować do roli "taty".
Bo niestety te 9 miesięcy jest tylko dla kobiety żeby się przyzwyczaiła a niektóre, tak jak ja dorosły do tego... Mężczyżni w jakimś sensie będą "adoptować" dzidzię która przyjdzie na świat:-D.
I ten strach czy podoła zadaniu powierzonym na całe życie :tak:!!!
Ale luzik jak zobaczy Malutką Dzidźkę ...
...to będzie na pewno wspaniałym Tatą :-D!!!
A czekolada Na Pewno poprawi humor :-D
A Kasiu będziesz używała dla dzidzi smoczka uspokajającego? Ja zobaczę, jeszcze nie wiem. Natalce dałam od razu na porodówce :-D. A odzwyczaiłam ją jak przyjechałyśmy tutaj w listopadzie, powiedziałam że w samolocie został. A miała aż 3 ulubione :szok:!!! I podziałało i teraz jak czasem mi wypadnie termometro -smoczek to już nie wie co to jest i do czego służy :-D!!!
Idę do basenu bo mnie Natalka woła :-D!!
Miłego dnia i gotowania :-)!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry