reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

hej

ja dlugo spalam, ale ciagle mnie mala budzila i sie w koncu obudzilam niewyspana, ale to moze tez wynik zmiany pogody,,, nie jest tak zle, dobrze ze jest kawka;-)

a co do tych pieniazkow wypacanych jednorazowo w zwiazku z narodzeniem dziecka, to informacja dla wszystkich ciezarnych - a mianowicie skladajcie papiery juz 2 miesiace przed terminem, bo nie dosc ze przysluguje wam wyplacenie przed to jeszcze nie wszystkie kobiety maja lekki porod i dzieci tez czasem maja kolki itp i naprawde nie ma sie ochoty biegac po urzedach po porodzie. A tak wystarczy karta ciazy i zawsze tez przyda sie grosz zeby cos kupic dla dzieciaka zanim jeszcze sie urodzi. Niektorzy boja sie kupowac zanim dzidzia sie urodzi, ale tak czy tak to warto miec to juz zalatwione.

Ja mmialam termin na 25 albo 26 stycznia (nie pamietam juz dokladnie) i dostalam pieniadze w listopadzie:-)

Pozdrawiam i zycze milego dzionka.

Ja wybieram sie zaraz na zakupy i pozniej do lekarza,,, ale to nie usg dla ciekawych (ja tez naleze do ciekawych:-D) usg dopiero w czwartek,,,,, juz bym chciala wiedziec jaka plec bo ciekawosc mnie zzera:tak:

a podobno ciekawosc to pierwszy stopien do piekla:baffled:

i mam nadzieje ze dzidzia nie wywinie numer i nie zasloni wszystkiego:confused:
 
reklama
no to Agathe miłego dzionka:tak:, i pomyslnego u lekarza , a tak piszesz o tej płci , że mnie też dopadła ciekawośc:-D....

a ty masz juz jekieś propozycje na imie dla dzidzi?
 
moje ostatnie fotki,
kolorowe Bergen....
2vx0uc5.jpg
30n9gd1.jpg
210blnm.jpg

qz51qh.jpg
2pplxdi.jpg


jfep8m.jpg
 
Dziendoberek dziewczyny!Zapowiadalo sie na deszcz a tu masz slonce ale jest juz troche chlodniej bo wieje lekki wiaterek.Inaczej sie oddycha ale czlowiek jest jakis taki ospaly!:happy2:Tak jest przynajmniej u mnie.Teraz siedze w domku z dziecmi i po trochu sprzatam i robie obiadek.:-)
 
ogromniaste zakupy zrobione:baffled: jak ja nie lubie robic spozywki, to takie nudne dla mnie:baffled:

ale juz za mna, i wlasnie lunelo tak jak to w Norwegii potrafii,, ja to bym oberwaniem chmury nazwala:laugh2:

jesli chodzi o propozycje imiona to dla chlopca juz mamy a mianowicie Thomas Andre (Andre to po tatusiu bo tez ma na drugie tak:-))

a co do dziewczynki to bede sie zastanawiac po czwartku bo padly jakies propozycje, ale do zadnych nie bylo zgody, wiec odlozylam to sobie na pozniej. Dla chlopca jest ale tylko dlatego ze byl to strzal w dziesiatke od razu:tak:
 
Cześc Babeczki :-),
U mnie leje, leje i leje... No ale nic taka pogoda.
Ja mam jeszcze lenistwo, piję kawkę i wcinam bułeczki z pieca:-D.
Dzisiaj idziemy z Tomkiem na zebranie do przedszkola.
Agata już po zakupach a ja przed...
Dorze że Natalka już się sobą zajmuje i nie muszę wstawał o 9, ale i tak wstaje zrobić jej śniadanko i spowrotem do łóżeczka jakoś lenia mam:tak:.
Wyniki badań z wczoraj dobrze, a wiecie że zrobili mi na HIV?

Anka pojedzie do słonecznej Polski :-D. A tam też tragedia z suszami, od maja nie padało:-(.
Miłego dnia Babeczki !!!
 
witaj , jak u ciebie leje to i u mnie:-D
Marta a te badania na nosicielstwo to norma , w PL też robia na pierwszej wizycie jak jesteś w ciąży:tak:. a ja juz spakowana, jeszcze ostatnie poprawki zostawiła sobie na wieczór, w sumie to zabieram tylko Cezarka rzeczy bo cała kolekcja letnia została w PL:rofl2:
 
helo :-)

Ryba no u mnei ta sama pogoda :-D

Kasiu super ze sie powstrzymalas przed poznaniem plci :-) to takie neispotykane w pierwszej ciazy :tak: ja to chcialam poznac plec najlepiej od razu hihiii :-D
teraz za 3 razem jakos mnie nei ciagnie,chce miec niespodzinke ale K. che znac :baffled: zobaczymy jak sie skonczy
a co do kaski to kurka no milutko :-) przez wplate na auto z lekka zesmy zbankrutowali i normalnie zaciskalismy pasa na maxa :-)
wiec wczoraj poszalelismy :-) dzieci dostaly po zabawce a my staruchy sobie kupilismy te siedzenia na podworko i stol :-)

Agata ja wczesniej nie moglam wystapic o te jednorazowe becikowe bo bylam tu za krotko-taka byla pierwsza wersja jaka uslyszelismy w NAV!
no wiec jak dostalismy kolejne pzredluzenie to poszlismy od razu i jak sie okazalo gowno prawda :baffled: wystarczylo to ze pozwolenie na pobyt mialam juz pzred narodzeniem dziecka!!
takze pare razy mnie juz tu ludzie w blad wprowadzili :no::baffled:
teraz od 26tc. mzoena starac sie o becikowe wiec jak tylko bede miala ksiazeczke ciazy to lece do Nav-a co :-p:rofl2:
w sumie z wyprawki to musimy wozek zakupic i lozeczko z posciela,jakies pierdolki z apteki i jak urodzi sie synek to troszke meskich ubran :happy:
wszystko reszte mam

cos jeszcze chcialam napisac i....skleroza:nerd:
 
hej Dziewczyny!!

agata bardzo ladne imie dla chlopca wybraliscie :tak: a ja wlasnie wrocilam z wizyty u poloznej..teraz bede juz chodzic co tydzien.. dzisiaj bylismy we 3-ke - zgodnie z zyczeniem jordmor wiec dlatego spodziewalam sie ze bardziej skoncentrujemy sie na roli taty w procesie porodu.. niestety, tak troszke malo tych informacji dla J. bylo, to bardziej ja ciågnelam za jezyk zeby choc troszke rozpoznac sytuacje.. jakkollwiek. Dzidzia i mama po raz kolejny przeszla pozytywnie wszystkie testy :-) - az sie balam ze cos sie w moczu wynajdzie bioråc pod uwage ilosci slodyczy jakie pochlonelam w ostatnich tygodniach..:huh: teraz pozostaje nam czekac kiedy Niunia zdecyduje sie do Nas dolåczyc..

a u Nas w nocy padalo, teraz slonecznie ale za to solidnie wieje..
przyroda02.gif
..
ja mam kilka rzeczy do zrobienia i do tego musze cos pomyslec o obiedzie a najchetniej to bym sie wywalila do gøry kopytami i pospala..

 
reklama
Marta ja tez sie zdziwilam jak mi zrobili badanie na HIV ale z drugiej strony takie badanie to bomba
ja bylam mile zaskoczona :-)

jejku jak mi sie spac chce
w nocy mialam problem z zasnieciem a teraz kawa sie ratuje :baffled:

wczoraj sie z lekka podlamalam w markecie
poszlam do dzialu dzieciecego pokupowac Hani soczki do picia
a tam na krzyz 2 soczki dla dzieci od 4 miesiaca :confused:
no w PL to nie wiesz co wybrac a tutaj to naparwde...

powiedzcie mi czy orientujecie sie czy te soki do rozcienczania mzona podawac dzieciom takim jak moja Hania??:confused:
 
Do góry