reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

I tak podziwiam :)
A jak wiesz ze sie zaczyna to gdzie dzwonisz/jedziesz? U mnie szpital 120km, wiec jak to wyglada?;)
 
reklama
dzwonisz na oddział i mówisz o skurczach , ja miałam blisko więc się nie stresowałam że nie zdąrze ale możesz po prostu jechać i podłączą cię pod ktg to albo cię odeślą do domu albo zostawią na oddziale
kilka dni wcześniej powinien ci odejść czop to akurat da się zauważyć , no i powinny ci odejść wody płodowe ,mi za pierwszym razem przebijali pęcherz z wodami a za drugim odeszły dopiero na porodówce
możesz też mieć skurcze przepowiadające ale one z reguły przechodzą przy kąpieli więc jeśli coś poczujesz to po kąpieli będziesz pewna ;-)
 
Jeszcze do tego biore parlodel na obniżenie prolakryny i nie eiem do kiedy mam brac i sie zastanawiam czy rodzinny bedxie tyle wiedział...
 
ja w pl tez bez znieczulenia bo w pl nie daja , tu w no tez bez znieczulenia ale dlatego ze szybki porod i juz nie zdazylam :) zalapalam sie tylko na gaz rozweselajacy, polecam. u mnie w miescie info o kursach itd. jest na sciance informacyjnej w helsestasjon. nie widzialam szkoly rodzenia ale sa np. zajecia dla ciezarnych na basenie , chodzilam na takie w pl i bardzo polecam , mam nadzieje ze udalo sie i wszystko bedzie dobrze
edyta... jestes jeszcze czy lilka juz postanowila wyjsc ?
 
Kolola A ja w Pl rodziłam ze znieczuleniem i dostałam nawet 2 dawki. Niestety podobno przez nie wlasnie skonczyly mi sie skurcze - tzn byly, ale trwaly zbyt krotko bym mogla urodzic naturalnie. :confused: I teraz jesli mialam juz cc to w No przy drugiej ciazy bede znowu mogla miec, czy raczej tylko sn??? Wolalabym cc, bo drugiego takiego ciezkiego porodu nie chce przezywac:baffled: Ale to jeszcze jeszcze....;-)
Emenems Trzymam kciuki, daj znac jak bedziesz miala juz wyniki bety :-)
Edytka Właśnie. Tulisz juz Liluszke, czy dalej grzeje sie w Twoim brzuszku???:-D
 
Bete robie bo sie Umowilam ale dostałam miesiaczke rano w terminie wiec niestety nic nie wyszło w tym miesiącu, następna próba w nastepnym cyklu bo swieta teraz ida
 
reklama
Emenems trzymam &&&&& za następny cykl:):):):):):):):):):):):):)



ja bylam na wizycie u gin...i wyjazd do polski na swieta całkowicie się już oddalil....zakaz bezwzględny.....ech...szkoda.....no ale coz....:)trzeba się poswiecic....:):):) gin zajrzała jeszcze raz przy okazji czy chłopak czy dziewczyna:):):) no i po raz kolejny potwierdzila ze jednak dziewczyna:):) i będzie mala Nadia........jedyne imie na jakie maz się zgodzil ze mna.....bo cala reszte skutecznie odrzucal.........:):):):):)
 
Do góry