reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

emenems dzięki za info :-) to trzymam kciuki za pozytywny test &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-):-) jutro moja siostra wraca z Gdańska do Sandefjordu, pewnie tym samym samolotem co ty lecisz :-) mąż cię zawozi na lotnisko? bo po moją siostrę pojedzie jej facet, mogłabyś mieć transport przy okazji :-) jak chcesz to napisz na priva :-)
 
reklama
Dziekuje kochana ale tym razem wyjątkowo lece z rygge o 9.20 i wracam na gardemoen- :) bo muszecwtocic w niedziele bo w poniedziałek do pracy a ryanair przylatuje o 24 to nie marzy mi sie byc w domu o 4 i na 8 do pracy:)

Takze ciesze sie bo jade pociagiem o 3, jestem na lotnisku o 8:) i najważniejsze, nie musze sama wracac samochodem z lotnidkactylko maz odbierze ;D tego nie znosze, samolot jest rano z gdanska i dzien wczesniej śni na imprezę ani nic, bo samochod na lotnisku i trzrba jechac....madakra.

Ale nasz racje, 95% lotów odbywam z Sandefjord :)
 
Jola nie chcę Cię martwić, ale ja na becikowe czekam nadal a złożyłam wniosek 3 marca a też mieszkam w Oslo. Tyle dzieciaczków się teraz rodzi, że nie wyrabiają, dostałam dopiero wczoraj od nich pismo, że becikowe będzie do 19 maja. a do szpitala ja żadnych papierów nie wysyłałam :)

emenems trzymam kciuki żeby się udało z inseminacja :) pozdrów ode mnie trójmiasto, ja niedługo też się wybieram :)

edytka tak jak mówi emenems poszukajcie na finn.no można super rzeczy za grosze znaleźć :)
 
Ostatnia edycja:
Nina mam nadzieje ze dotra te pieniazki do mnie, ja dokladnie mieszkam ok 20km od Oslo a dokladniej Kolbotn. Wiec moze dostanie niebawem :)
 
Witam Was!

Hei dziewczyny :) Powiedzcie mi co potrzebne mi do szpitala? Bede rodzila w Ahus. Porod juz coraz blizej termin mam na 7.06 :) Musze zaczac szukowac torbe do szpitala bo z dzidzia w brzuchu to roznie bywa :) Pozdrawiam

Jola - w zasadzie niewiele. Prosciej bedzie jesli napisze, co w szpitalu Ci zapewnia: kaftaniki i galotki dla maluszka, pieluszki, reczniki, zas dla Ciebie sa koszule, podklady poporodowe, majtki jednorazowe, podpaski, reczniki. Wez sobie kosmetyczke z kosmetykami, pizame (jesli chcesz miec swoja), szlafrok i bielizne, kapcie, ewt. nakladki do karmienia, gdyby maluszek mial problem ze zlapaniem brodawki (polecam silikonowe), masc na brodawki, zas dla maluszka ciuszki, zwlaszcza na wyjscie. Jesli cos mi jeszcze przyjdzie do glowy, to napisze. Ja rodzilam we Fredrikstad, ale praktyki sa bardzo podobne. Trzymam kciuki za pobyt w szpitalu, porod i wszystko, co z tym zwiazane. I jesli moge Ci dac rade: nie daj sobie wmowic, ze nie powinnas uzywac nakladek na brodawki, jesli zajdzie taka potrzeba! Jesli maluszek bedzie ladnie ssal z nakladka, zas bez niej bedzie mial problemy, to siegaj po nakladke, i nie daj sobie wmowic, ze to niepotrzebne! Niektore polozne maja dziwne podejscie, a to potrafi zrujnowac mamie cale karmienie piersia! :wściekła/y:
 
Jacto inseminacji, w poatek była- znowu dwa tygodnie czekania. Jutro tano lece do gdanska na 3 dni na urodxiny siostrzenicy :)

Emenems - ale milo Cie widziec (nie wiem, czy mnie pamietasz)! :-) Nastepnym razem daj znac, jakbys leciala z Rygge to moze pomoge! To 10 km ode mnie, wiec w razie czego mow smialo! ;-) Milej podrozy i powodzenia!!!
 
edyta, co do rzeczy to wpisz na facebooku , kjøpe, bytte, gis bor i nazwe miejscowosci , ja tsk duzo rzeczy kupuje i sprzedaje, mozna znalezc wszydtko tanio taniej niz na finn.no czasami za darmo ludzie oddaja, ostatnio kupilam kask rowerowy dla synusia z super koliksem ns wierzchu nie zniszczony za 20 kr, kazda miejscowosc ma taka grupe sprzedazy
 
reklama
Do góry