reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Tak jak piszesz u mnie tez upał na całego , nic nie robie:-D, po prostu nic sie nie da robic, Ty pewnie masz co do roboty przy dwójce dzieciaczków , mój Czarek w przedszkolu grandzi na całego:rofl2:
 
No wlasnie Aniu tak jak mowisz mam co robic przy dwojce dzieci i niejest lekko ale da sie!Tylko niema sie czasu dla siebie i to mnie troche:wściekła/y:!Z Dominika jest kluska,on ma prawie pol roku.Jak ja go urodzilam to on wazyl 3340 a Patrycja 3200.Tylko ja jestem niskiego wzrostu i szczupla.Jak bylam w ciazy to wcale takiego duzego brzucha niemialam i to jest dla mnie dziwne!Dominik wazy prawie 11kg to mam co dzwigac.Dobra ide zrobic cos do jedzenia.Odezwe sie pozniej.Milego dnia dziewczyny!:-):-):-)
 
Witam serdecznie

Nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego wątku. Od 2 tyg. miszekam w Krisiansand. Wszystko tu dla mnie nowe, inne. Jeszcze nie wiem, jak tu wszystko wygląda od strony medyczej i prawnej. Mam nadzieję dziewczyny, że pomożecie mi się z tym wszystkim zapoznać.
20.VI. mam jadę na ost. wizytę lekarską do Polski. Potem każda kolejna będzie tutaj.
Jeżeli macie jakieś dobre rady to proszę, z chęcia wszystkiego posłucham.
Pozdrawaim wszystkich i zyczę miłego dnia.
 
Dzien dobry kobietki :-) ja pisze na innym watku bo wybieram sie do Anglii,ale moja siostra mieszka w norwegii i ma maly problem bo przebywa tam jako turystka i nie ma wykupionego ubezpieczenia zdrowotnego i pojawil jej sie troch wstydliwy problem otoz dostala zapalenia pochwy :zawstydzona/y: i niewie jakie leki mozna kupic w norwegii bez recepty.Jezeli mozecie to prosze was o jakies nazwy lekow ktore wlasnie tam mozna dostac.Bede serdecznie wdzieczna.Pozdrawiam.
 
WITAJ EWELINKA:tak:
MIŁO , ŻE DO NAS DOŁĄCZYŁAŚ, jest nas tu juz trochę, mam nadzieje , że sie pogubisz:-D.I napewno służymy radą i pomocą.Nawet jest jedna dziewczyna , Iza z Twojego miasta.

DOROTAA może iśc normalnie do lekarza , ale zapłaci za wizytę ok. 200 kr, jesli chodzi o leki bez recepty na te sprawy to sie nie mam pojęcia ,zajrzyj pod wieczór ktos napewno udzieli ci rady.
 
Ostatnia edycja:
reklama
na infekcje drog rodnych to w pierwszej kolejnosci stosuje sie Canosten dostepny w aptekach bez recepty. Jest to odpowiednik naszego polskiego clotrimatizolum, dlatego ja kupuje w Polsce jak jestem kilka tubek bo kosztuje grosze a tu kilka razy drozej, a sklad identyczny. Poza tym taki domowy sposob to podmywanie sie rumiankiem. Szczegolnie jezeli cos swedzi, to powinno szybko pomoc. Wogole to nie ma wiele lekow w Norwegii bez recepty i niech sobie kupi to bo najpierw lekarz tez jej to poradzi, a bez sensu placic. Jakby jej to nie przeszlo to niech idzie i niech powie ze uzywal juz Canosten i nie pomaga.

Powodzenia
 
Do góry