reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

hej Dziewczyny!!
sport27.gif
zaczne moze od Polskiej Pilki Noznej.. z calym szacunkiem dla fanøw - Polska to szmaciarze juz od wielu lat, niewarci oglådania a juz szczegolnie jak grajå np. z Niemcami (jeden z mocniejszych zespoløwjuz od wielu,wielu lat ktorzy så jak taka nie do zdarcia maszyna..). przepraszam jesli obrazilam Wasze uczucia, takie jest poprostu moje zdanie - strata czasu,nerwow i zludne nadzieje..
przyroda04.gif
pogoda.. u Nas tak tycke popadalo..a teraz juz niebo bezchmurne.. powietrze troszeczke swiezsze ale mogloby jeszcze troszke deszczyku spasc..nie mowie zeby teraz znowu pare tygodni lalo ale zgodze sie ze zarowno ziemia jak i ludzie potrzebujå troszke odswiezenia..
przyroda09.gif
jesli chdzi o wizyte tesciøw to raczej udana..w sobote sobie grilowalismy a ja na koniec zrobilam deserek (grilowane bananiki z czekoladå w srodku i lodami waniliowymi..),, obrzydliwie sie obzarlismy!!!
zakochani.gif
w stosunkach damsko-meskich wzloty i upadki..duzo by pisac..czesc spowodowana jest moimi grymasami i zmeczeniem..robie sie coraz ciezsza,coraz bardziej zmeczona, do tego zaczelam puchnåc, nie spie po nocach (dzisiaj meczylam sie do 5-tej rano!!!!) no i cala ta sytuacja w jakiej sie znajduje (zawieszona pomiedzy przeprowadzkami)..ale dzisiaj troszke sie wspolnie wzielismy.. oprzåtnelismy calå kuchnie od strony jedzenia i przypraw.. segregacja i przesypywnie w nowo zakupione pojemniki a czesc wylådowala w smietniku, wiec to juz jakis poczåtek.. a jutro moze wezme sie za cos innego..

to tyle po krotce co u mnie.. jutro zasiåde i nadrobie co popisalyscie.. dobranoc,spijcie slodko!!
13.GIF
 
reklama
6xvxnm.jpg

dzionek zapowiada sie bardzo miło:tak:chociaz pracowicie...:wściekła/y:
wstałam o 9.30, Czaruś pospał z 5 minut i przyszedł się wtulic.najlepsze było to , że M przyjechał ze świeżymi drożdżówkami :szok:, wyrwał sie na chwile z pracy:-D.musze sie dzisiaj zabrac za porządkowanie i sprzatanie , bo nie chce mieszkania zostawic w takim sanie , wszędzie rozgardziasz:-D. a jak u Was nocka , dolegliwosci ciążowe dokuczały:-(?
 
Hej, Hej:-D
Nocka Jako tako przeleciała bez większych komplikacji. Tylko jednego nie lubię jak jest pochmurno i pada, jestem spuchnięta, ale już odtajałam :-D.
Za chwilkę zmywam się do mojego lekarza, hmmm ciekawe czy się zrozumiemy na temat mojego oka :baffled:. Zobaczymy...A wogóle to wyniki babań krwi będą, ciekawe czy wsio ok?
Kasiu to udany weekend miałaś :tak:
No niedługo Agata idzie na usg to się dowiemy KTO jej śmiga w brzuszku, hihi.
 
Hej Marta!W Cekcynie mieszka duzo ludzi o tym nazwisku ale pewnie z widzenia znam.Moze jakbys napisala troche wiecej to moze bym skojarzyla.Moj tata pochodzi z Cekcyna i zna wiecej ludzi niz ja.
 
hej¨

a my bylysmy dzisiaj u mojej ciapciulki polki z dwojka dzieci. Z jedna o 5 miesiecy starsza to moja zaczyna sie ladnie bawic:-) Drugie ma 2 miesiace i Sandra chodzi go przytulac i pokazywac ze ma oczy, nosek i glowe;-)

troche pobiegalysmy po lekarzach (zalatwic skierowania do specjalistow) i po urzedach, ale bylo fajnie. Potem najadlam sie plackow ziemniaczanych (juz od tygodnia mialam ochote, wiec trafila w 10:tak:)

wrocilam do domu, ale maz mi podniosl cisnienie i zmeczenie od razu zniknelo:baffled: juz sie rozeszlo po kosciach, wiec bylo lekko, ale coz, nie tylko kobiety maja humorki, faceci tez, szczegolnie ci w ciazy:rofl2:
 
Ryba mnie tam nie było sporo latek;-). Więcej Ci napiszę po wizycie w Polsce. Wrócę 20 lipca to napisze co i jak :tak:.
Anka a Ty jutro opuszczasz Nasze Fjordy:-( ale mam nadzieje że będziesz do Nas zaglądać, co :laugh2:?
Dopiero mam spokój. Nati w sumie jeszcze nie śpi ale to Tomek już może ją położyć, z resztą ona sama już idzie spać jak chce.
U lekarza wszystko dobrze, ale ciśnienie miałabym w sumie niskie, ale kawka mi podniosła i samochód, bo nie chciał mi odpalić, chyba się na mnie obraził :-(.
w Polsce zrobimy generalny remont "Mietka".
Dostałam receptę na kropelki, zaraz idę sobie kropnąć.
Dzidzia dobrze, serduszko bije:-D.
Później pojechałam do znajomej i pojechałyśmy sobie do cetrum i tak nam zleciało do 17, odwiozłam ją i do domku. A w centrum straszny pożar był na Sandviken.
8 domów ewakuowanych, jakiś duży kuter albo jacht się palił :szok: na przystani. Mówie wam starszne!!! przejeżdżałam 20 metrów od tego wszystkiego ( POLITI prawie mi w dupę wjechało :angry:).
 
przyznam ze ciekawe byloby to przezycie gdyby policja rozbila ci samochod:tak: chociaz nie zycze tego nikomu szczegolnie przed wakacjami bo czlowiek chce sie wybrac gdzies albo do PL na przyklad, a tutaj jak zacznie sie okres wakacyjny to straszne kolejki sa z powodu urlopow:-(
 
reklama
Marta w PL odłączyli mi napewno internet:tak:, bo nie było nas troche i rachunki leżą w skrzynce:szok:, więc czasem tylko zerkne , co tam skrobiecie
 
Do góry