reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

reklama
Miło mi ze sie odezwałas. Widze ze twoje malenstwo jest ciut starsze niz oje. Moj synus ma 7 tygodni. Mieszkam przy Renesansowej. Serdecznie pozdrawiam
 
Czesc serdecznie witam . Niestety po ostatniej wizycie u pediatry okazało sie ze mały ma alerge i przeszlismy na mleko z apteki. Do tego nie zaszczepili go bo okazało sie ze wzmozone napiecie miesniowe i potrzebna jest rehabilitacja a do tego ma anemie. Ale anemie ma pewnie po mnie bo ja cała ciaze tez miałam i ledwo jadałam . Przytyłam tylko 8 kg wiec mały za bardzo nie miał z czego brac. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok po leczeniu. A jak Twoje szczecie? Maluszek jest uroczy, juz niemoge sie doczekac kiedy Antos taki bedzie.
 
Będzie, będzie i to szybciej niż ci się wydaje. Czas naprawdę szybko biegnie.
Dziwne, że tylko my dwie z Bielan jesteśmy :-)
Moje szczęście od kiedy poszło do żłobka to zaczęło chorować. Już trzeci raz jest na antybiotyku, bo ma paciorkowca i gronkowca :-:)-(To nieuniknione jeśli jest w skupiskach dzieci. Ale jak pójdzie do przedszkola to nie będzie już chorował.
A jak Antoś?
 
reklama
Do góry