reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

Ja to strasznie świeża ciężarówka - dopiero 9 tydzień i bardziej z Żoliborza (z Gwiaździstej - a to prawie Bielany), ale jakby co - zgłaszam się.
 
reklama
A ja bym miala jeszcze pytanko odnosnie przedszkola(tyle ze to chyba zachacza o żoliborz )chodzi mi o przedszkole na Wyspiańskiego nr 96,czy któras mama wie cos o nim?
 
Nie,integracyjne jest na Gdańskiej,a to jest na jajku,za Italmotem.Długo było w remoncie.Taki wielki budynek na tyłach bloków,chyba ze 3 pietra ma.Sama do niego chodzilam jako dziecko :) i jestem po prostu ciekawa jak to teraz tam wygląda,jakie panie itp;-) Adaś od wrzesnia tam bedzie chodzil a pod koniec sierpnia mamy 3 dni adaptacji(po 4 h) moze jakies mamy tez sie wybieraja?:-p
 
Hej, jestem z Izabelina wiec na Bielany chyba najbliżej. Coś tu was mało, może dlatego, że jest drugi watek dot. Bielan. Niestety tam mamuśki z dzieciaczkami po 2,3 lata, a ja jestem przyszła mama, termin na 15.11. Jak juz mala ksiezniczka wyjży naświat to chetnie umowie sie na wozkowy spacer. Pozdrawiam
 
reklama
hej hej

ja juz pod koniec marca bede spowrotem na bielanach....dokladnie Przy Agorze:)
jest jakas mamusia z tych okolic??????????
 
Do góry