reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

reklama
:) Dajmy szansę - Na Bielanach chyba jest więcej dzieci niż na Żoliborzu, a Żoliborz jest ciągle na górze.
 
witam...
my na Marymonckiej róg Przy Agorze mieszkamy....narazie nie spacerujemy bo asy smarczą a do tego starszy połamany...milo ze sie Bielanskie mamusie odzywają...:)
pozdrawiamy...
 
Mamy z Bielan!
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne dla osób z nadwagą, problemami zdrowotnymi, młodych mam lub kobiet planujących ciążę. Konsultacje odbywają się w eleganckim SPA na Bielanach przy ulicy Conrada 13.


Jeśli masz problemy z wagą, cerą lub po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie - zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę do naszego dietetyka.
Nasz dietetyk specjalizuje się w odchudzaniu, dietetyce dziecięcej i opiece dietetycznej nad kobietami w ciąży.
Na bezpłatne konsultacje zapraszamy w poniedziałki i czwartki w godzinach 15-20.
Więcej szczegółów na stronie

http://www.vanillasky.com.pl oraz pod nr telefonu:
(22) 864 - 01 - 18

Serdecznie zapraszamy:)
 
Witam,

Jestem mamą 4 miesięcznej córeczki:-) niestety nie mam zbyt dużo znajomych posiadających dzieci tym bardziej z moich okolic, dlatego z chęcią wybiorę się na spacer z inną mamą i jej maluszkiem:-) czy jest ktoś może chętny? Zapraszam:-)

Pozdrawiam
Ewelina
 
A może w tym roku jakaś mama z Bielan szuka towarzystwa na spacerki z dzieckiem? Mam 29 lat i synka który skończył 19 miesięcy. Kiedy dzieci bawiłyby się razem, my mogłybyśmy porozmawiać..:)
 
reklama
Do góry