reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

Hej, też jestem z Bielan. W lipcu będę mamą :)
asiacur Odradzasz Bielański? Ja mam do tego szpitala najbliżej, no ale po tym co piszesz... Nie fajnie Cię potraktowali :/
natt Też jestem z Andersena :)
 
reklama
Czesc dziewczyny serdecznie pozdrawiam. ciesze sie ze jest nas wiecej. Od marca wrociłam do pracy wiec czasu na forum mam naprawde niewiele. Po 2 dowiedziałm sie ze w w grudniu zostane znowu mama jestem troszke załamana ale jakos trzeba przezyc . Jak cos piszcie na meila bastia@wp.pl tam czeciej zagladam. Pozdrawiam serdeczie lece do Antonia bo płacze wychodzi mu 5 zebów na raz
 
No to i my serdecznie się witamy :-):-):-) narazie jeszcze w dwupaczku , ale za parę dni już solo :-):-):-) Mieszkam na Doryckiej ale w niedługiej przyszłości będzie to Przy Agorze. Zdróweczka dla wszystkich bebisiatek i miłego spokojnego wieczorku dla mam :-):-):-)
 
Ze względu na sporą ilość choróbsk jakie mnie dopadły w ciąży będę rodzić przez cc, a że w naszym kochanym NFZ-cie nic nigdy nie jest pewne od początku odkładaliśmy po parę groszy na prywatną klinikę i staneło na IATROSIE. Teraz tylko od panieneczki zależy czy poczeka na swój termin czy odwiedzi klinikę wcześniej :-)
 
Hej dziewczyny!

To może i ja się dopiszę - jestem z Bielan, a dokładniej bliziutko IMGW mieszkam. Moje dzieciątko urodzi się na przełomie roku (termin z OM 28 grudnia, z USG 7 stycznia).
Pozdrawiam wszystkie mamusie z Bielan:)
 
Cześć!
Jeszcze nie jestem mamą z Bielan, ale będę już wkrótce, mogę się przyłączyć? :)
Z tego co się rozejrzałam to chyba na Bielanach same maleństwa, mój synek niedługo będzie miał 4 latka. Przeprowadzamy się do Warszawy za niecałe 3 tygodnie, mój mąż trochę już mieszkał w tej okolicy, ale ja tylko bywałam przejazdowo, także piszcie śmiało o jakichś fajnych miejscach "dla wtajemniczonych", gdzie się można wybrać z dzieckiem i nie tylko, będę wdzięczna :) Mieszkamy na Wawrzyszewie.
Pozdrawiam wszystkie mamusie!:)
 
reklama
Do góry