reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

reklama
witam wszystkich, akurat jestem tatusiem ale za to z Bielan, szukam informacji o pediatrach pracujących w przychodni ZOZu na Wrzecionie, może polecicie kogoś, pozdrawiam Piotr
 
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
Witam,
Ja też jestem z Bielan (Wrzeciono). Jako, że synek kończy 4 m-ce też zaczynam szukać atrakcji, zwłaszcza na nadchodzące jesienno zimowe dni;)
Co do lekarzy ZOZ - rozumiem przychodnia rejonowa, nie medycyna rodzinna, chodzimy do p. Barabas Rydel. Cały personel jakoś gorąco ją wspiera ;). Chodziłam też do Enelmedu i jakoś nie mam chyba szczęścia do pediatrów. Z całej tej zgrai jedna z bardziej dokładnych, ale jakoś tak bez przekonania. Jak by były potrzebne głębsze referencje to już chyba na priva;)
Pozdrawiam serdecznie
 
A ja Was zapraszam - może nie do tak wypasionego miejsca jak Hopsi - ale do Klubu Mam i Tatusiów na Bielanach.

Szczegóły na Mamy z Bielan, mamajoanna41@gazeta.pl

Będziemy się spotykać dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godzinach 10.30-12.30 w Domu Kultury na ul. Cegłowskiej 39

oraz w soboty od 12.30 w Bajkolandii na Bemowie ul.Powstańców Śląskich 106D
 
Jest tylko jeden minus - strasznie trudno stamtąd wyjść ;))

Jak tak zachwalacie to i my sie wybierzemy jak sie tylko maly obudzi. Nawet sloneczko wyszlo wiec sobie moze poszaleje. Na razie tylko widzialam plac zabaw w Ujazdowskim i tez byl z miekkim podlozem ale reszty nie pamietam bo to bylo przed ciaza i na takie rzeczy sie wtedy nie zwracalo uwagi jeszcze :-D
Jakie sa jeszcze rozrywki dla maluchow na Zoliborzu/Srodmiesciu no i ogolnie w Warszawie? Czy sa tego typu miejsca:
Gambado - Gallery
Bromley Mytime - buzz zone at the Spa
 
reklama
Hej! Witam w pochmurną niedzielę. Mam takie pytanko: czy któraś z Was chciałaby parę ubranek dla chłopca w rozmiarze około 92? Zabraliśmy do Warszawy kilka rzeczy, które są już za małe na mojego Olka, a nie znam tu nikogo z dziećmi w takim wieku. Na chwilę obecną są to dwie pary spodni, jedne prawie nie noszone, z metki niby 86, ale miały podwijane nogawki i po odwinięciu Olek nosił je jeszcze spokojnie na 98. Coś jak jeansy, grafitowe i jasnobeżowe. Do tego pomarańczowa koszulka z długim rękawem, rozmiar 92. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana to czekam na wiadomość, chętnie oddam te ubranka, bo są w dobrym stanie i spokojnie jeszcze komuś połużą :)
 
Do góry