reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

Co do atrakcji dla dzieci - wkrótce ruszają zapisy na zajęcia Kreatywki. Póki co zajęcia planowane są na Żoliborzu, ul. Popiełuszki, więc też niedaleko od nas. Na razie zapisy nie są jeszcze otwarte, ale lada chwila będzie to możliwe, a tymczasem zapraszam na stronę www.kreatywka.pl , można zapoznać się póki co z ideą zajęć i ogólnymi informacjami. Jest to firma ogólnopolska, ale dopiero teraz otwiera swój warszawski oddział. Zajęcia planowane są na czwartek rano, a dokładne godziny i grupy wiekowe będą podane wkrótce na stronie. Ja jestem instruktorką, prowadziłam już z wielką przyjemnością zajęcia Kreatywki w Gdańsku. Zapraszam serdecznie :)
 
reklama
Co tu się tak cicho zrobiło?
Mam pytanko, czy któraś z Was może polecić mi jakiegoś fajnego ginekologa na Bielanach (na NFZ)?

Nawiązując do mojej ostatniej wiadomości o zajęciach Kreatywki - ze względu na problemy z salą zmieniła się lokalizacja zajęć, będą odbywać się w Centrum Rozwoju Artystycznego, róg Krasińskiego i Broniewskiego (przystanek Sady Żoliborskie), także jeszcze bliżej Bielan :) Zapraszamy! www.kreatywka.pl
 
hej dziewczyny - zagląda to ktoś jeszcze czasem ?
Mieszkamy z naszym maluszkiem na Andersena, może są gdzieś w okolicy mamy z innymi maluchami ?
Zawsze byłaby okazja do pogadania na spacerze :)

pozdrawiam.
 
Witam i ja. Jakos pozno trafilam na ten watek. Mieszkamy przy Pl. Wilsona,a za jakies 2 tyg. przeprowadzamy sie na Gwiaździstą. Przy Agorze pracuje ;-) Jakby ktoras mamusia miala ochote na spacerek( jak bedzie cieplej) albo na pogaduchy na placu zabaw, piszcie na priv :-)
 
Witam i ja. Jakos pozno trafilam na ten watek. Mieszkamy przy Pl. Wilsona,a za jakies 2 tyg. przeprowadzamy sie na Gwiaździstą. Przy Agorze pracuje ;-) Jakby ktoras mamusia miala ochote na spacerek( jak bedzie cieplej) albo na pogaduchy na placu zabaw, piszcie na priv :-)

To my prawie sasiadki jestesmy :-) Bo ja blisko Gwiazdzistej mieszkam, przy Kiwerskiej. Tera zakurat nie ma nas dluzszy czas w kraju, ale jak wrocimy na wiosne to spacerek?
 
Witam mamcie ;)
mieszkam na Piaskach (Bielany) i poszukuję opieki dla mojej 2,5 letniej córci. Może to być niedrogi żłobek, klubik,opieka. Wiem że teraz powstaja mini klubiki w prywatnych mieszkaniach (max. 5 - 6 dzieciaczków). Proszę o pomoc!!!!
 
reklama
Witam mamcie ;)
mieszkam na Piaskach (Bielany) i poszukuję opieki dla mojej 2,5 letniej córci. Może to być niedrogi żłobek, klubik,opieka. Wiem że teraz powstaja mini klubiki w prywatnych mieszkaniach (max. 5 - 6 dzieciaczków). Proszę o pomoc!!!!
 
Do góry