reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

Witajcie mamuski:-)

Ja tez Bielan :-) okolice lasku Bielanskiego
Nie wiedziałam, że jesteśmy lipcowymi sąsiadkami :happy:

hej dziewczyny - zagląda to ktoś jeszcze czasem ?
Mieszkamy z naszym maluszkiem na Andersena, może są gdzieś w okolicy mamy z innymi maluchami ?
Zawsze byłaby okazja do pogadania na spacerze :)

pozdrawiam.
Ja też mieszkam na Andersena :happy:
 
reklama
Bezsenna jestesmy, jestesmy :-) A Ty cos zniknelas na troche... ale idzialm,ze znow na lipcowkach pojawilas sie :-)
 
Witam wszystkie mamy z tego co widzę już 100% mamy :) Ja córeczkę mam jeszcze w brzuszku ale za 2 miesiące ją przywitamy :) Mieszkam na Szegedyńskiej także przy samym Lasku Bielańskim :)
 
Witam:)

Ja mieszkam na Wolumen w takich nowych blokach,a całe zycie mieszkałam na Andersena,gdzie nadal mieszkają moi rodzice:). Dziadkowie są więc pod ręką:):):):)):. Widzę tu sporo mamuś dzieciaczków wieku mojej Nati. Fajnie by było się poznać-dzieciaki miały by potem z kim biegać, a my plotkować;-)
 
Witajcie, jeżeli można, to chętnie bym się do Was przyłączyła. Ja co prawda jeszcze w 2paku, ale od półtora miesiąca siedzę w domu i zaczynam już wariować z nudów. Także fajnie by było poznać jakieś mamusie - sąsiadki. Obecnie mieszkam na Nocznickiego, zaraz przy działkach, ale to dopiero od kilku miesięcy. A wcześniej zaliczyłam już śródmieście i grochów.
 
Dziewzyny trzeba by po świetach zorganizować coś, na przykład rzucić termin, godzinę i miejsce i te które mogą to przyjdą:)
Szkoda mieszkac obok siebie i się nie znać, może znamy sie z piaskownicy albo mijamy wózkami na spacerze?
 
reklama
Do góry