reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Oławy :))) - Razem zawsze raźniej :))

Pusia7

Dumna Mama Kacperka :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2007
Postów
1 760
Miasto
Oława
Witam wszystkie mamusie. :))) Może znajdzie się i mamusia z Oławy ??

Mieszkam w Oławie od 1 marca czyli króciutko (wcześniej był to Wrocław) . Razem zawsze raźniej:)

Pozdrawiam​
 
reklama
HEJ!!!
Właśnie założyłam konto i odrazu znalazłam kogos z mojej okolicy - ssuperr! ja tez z Oławy, i tez od niedawna!!!
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!
 
Hej!
Mam na imię Magda i jestem mama 2 letniego chłopczyka. W Oławie w sumie mieszkam od roku, wcześniej w Siechnicy - bliżej Wrocka, a od urodzenia do 20tki na podkarpaciu - hehehehh

Na forum zajrzałam w sumie w poszukaniu nowych koleżanek, mam z dzieciaczkami...fajnie czasem razem wyjść na spacer!!!
 
Miło Cię poznać :).

Ja jestem Karolina mama Kacpra który ma 2 lata i 5 miesięcy ( a rocznikowi 3 lata bo jest z listopada:) ).
My mieszkamy w Oławie od 1 marca. Tak w ogóle to pochodzę z lubuskiego ale po studiach zostałam z mężem we Wrocławiu:). Zgadam się z Tobą super mieć z kim wyjść na spacer a i dzieci mają się z kim bawić - fajnie bo chłopaki są w podobnym wieku :)).

Ja mieszkam w Oławie na Iwaszkiewicza ( może mieszkasz gdzieś blisko :)) ) obok nas jest bardzo fajny nowy plac zabaw.

Mam 26 lat obecnie siedzę z Kacprem w domu ale mam też swoją działalność jestem wizażystką zapraszam przy okazji na stronę PASJONATA Karolina Maciocha wizażystka :: makijaż, stylizacja - Wrocław :))).

Kurcze a juz się bałam że nikt z Oławy tu nie zagląda :))
 
Hejka! no to super - wreszcie znalazłam kogoś, hehe jeszcze nawet w moim wieku...
Jak juz wiesz, ja mam na imie Magda i tez mam 26 lat ( no w sumie jeszcze 3 miesiące i 27...). Synek Konradek ma 2 latka i prawie 2 miesiace (fajnieee...znalazłam kolegę dla niego ).

Mieszkasz na Iwaszkiewicza ?!? - a to jest okolica, gdzieś koło KAUFLANDU??? - ja mieszkam na ul. ks. F.Kutrowskiego - to jest zaraz obok LIDLA - wiesz gdzie LIDL w OLawie? - no to zaraz obok mostu tego mieszkam...

Ja tez jestem w domku z Kondzikiem - (tata pracuje), w sumie szukam pracy, ale jak narazie nic z tego nie wychodzi..
Fajna stronka! - ogladałam!
Fajnie by bylo sie spotkac tak na zywo i pogadać, bo powiem szczerzee, to ja ostatnio tylko rozmowy z moim maluchem przeprowadzam...hehehe
 
:)))
No to u mnie jest tak że 30 kwietnia skończę 26 lat :).
Do lidla z tego co mi mąż mówi to mamy 1,5 km
Wiesz gdzie jest duży sklep Społem to ja mam bliżej do niego niż do Kayflanda choć do niego też idziemy na piechotę. Moje bloki są na takim stosunkowo nowym osiedlu blokowym a prawie na przeciwko jest chyba szkoła 8 . Obok mojego bloku jest super nowy plac zabaw :)). Ojj też chętnie bym się spotkała :)) to teraz gdzie i kiedy :)))
 
aha!!!
no właśnie chodziło mi o te osiedla koło Kauflandu, bo właśnie coś mi się tak wydaje, że tam jest ulica IWASZKIEWICZA
 
reklama
Gdzie ? i kiedy pytasz..???
Hmmm... pewnie jak znajdziemy chwilke.... - u mnie jak narazie nie ma z tym problemu hehe, a gdzie..? - pewnie gdzieś pośrodku drogi, co???
 
Do góry