reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Oławy :))) - Razem zawsze raźniej :))

Co do środka drogi to z tego co mówi mi mój mąż to Kaufland jest tym środkiem ( Iwaszkiewicza jest długa a my mieszkamy na jej końcu tak jakoś czyli można powiedzieć że kończy się Oława są pola i tory pociągowe :) i my tam mieszkamy :)). Z czasem to też raczej mamy go sporo :D . Powiedz czy Konradek ma jakieś godziny spania w dzień??

A tak w ogóle to mój nr gg to 3855213 :)))
 
reklama
Cześć!
Poszukuję szkoły rodzenia, w której zajęcia odbywałyby się z położnymi ze szpitala w Oławie (tam planuję rodzić). Czy któraś z Was zna taką szkołę (najchętniej we Wrocławiu lub Oławie)?

Pozdrawiam!
 
Witam,
czy któraś z Was rodziła ostatnio w Oławie? Bo posty powyżej trochę przedawnione....
Mam kilka pytań odnośnie tego co tam zabrać dla dziecka itp.
Jeśli któraś może się podzielić świeżymi informacjami to byłabym wdzięczna!!!!!
 
Witam. Dzisiaj zarejestrowałam się na tej stronie . Jestem mamą 7-letniej dziewczynki i chłopczyk 5 tygodni. Mieszkam w okolicach Oławy. Piszę do ciebie bo może udzielisz mi kilku porad?;-)
 
reklama
Do góry