reklama

Mamy z opoczna i okolic

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez poziomki, 29 Czerwiec 2010.

1. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Witam czy są wśród was mamy z Opoczna i okolic??
    Przeprowadziłam się niedawno i nie znam tu nikogo za bardzo:sorry2:
    Macie może jakieś zdanie na temat szpitala w Opocznie??

2. poziomki

Napiszcie może coś o miejscach gdzie można pójść z dziećmi,sklepy dla maluchów itd.
    Proszę też o namiar na jakiegoś dobrego gin:-).

3. reklama
  4. kicia88

kicia88 Początkująca w BB

hej poziomki:) powiem tak, jesli chodzi o ten szpital to zależy jaki oddział to różna opinia. Ja mieszkam tu od urodzenia i nie narzekam na szpital a byłam w nim pare razy włacznie z porodówka rok temu:)) z dziećmi tak naprawde nie ma gdzie iść prócz placu zabaw albo bajkolandu, a ginekologa polecam Nowakowskiego jest naprawde dobry w swoim fachu:) na zakupy tez nie ma za bardzo gdzie isc ja sama jezde do kielc zeby kupic cos malemu ale mozna zajrzecz do galerii inspiro albo świata dziecka. pozdrawiam :)

5. poziomki

A już straciłam nadzieje że ktoś się odezwie:-)
    Bajkoland już znamy i lubimy:tak:
    Kurcze o Nowakowskim są różne opinie-niektóre straszne:dry:

6. aga_55

aga_55 Początkująca w BB

dziewczyny napiszcie coś o porodówce w Opocznie.
    Jakie są warunki ?
    Czy można używać piłki, worka sako, drabinek, prysznica w czasie porodu ?
    Piszcie !!!!!!!!!!

7. aga_55

aga_55 Początkująca w BB

Dziewczyny napiszcie coś o porodówce w Opocznie.
    Jakie są warunki ?
    Czy można używać piłki, worka sako, drabinek, prysznica w czasie porodu ?
    Piszcie !!!!!!!!!!

8. biedroneczkaa

biedroneczkaa Zaciekawiona BB

Hej.
    Ja rodziłam w Opocznie cztery lata temu. Zadowolenie średnie malejące.
    Podczas akcji porodowej gdy wody mi odeszły i leżałam juz na fotelu porodowym okazało się że musze z niego zejść bo jest dziewczyna, która szybciej urodzi. Podejrzewam że to było powodem niedotlenienia mojego synka. Na szczęście udało się lekarzom wyprowadzić mojego synka na prostą i nie ma żadnych komplikacji to plus dla nich. Wtedy całą noc przeżywałam horror bo nikt do końca nie powiedział mi co się dzieje i dlaczego dziecka nie ma przy mnie.Całe szczęcie że wszystko skończyło się dobrze. Ach zapomniałabym przy okazji jezcze pęknięty miał obojczyk i o tym też dowiedziałam się od pielęgniarki która pomagała mi przewinąć maluszka
    Synek jest teraz pociesznym pełnym energii przedzkolaczkiem. Pozdrawiam ;)

9. poziomki

Ponieważ spodziewałam się bliźniąt udałam się z ciążą do Warszawy.O szpitalu w Opocznie nie słyszałm nic dobrego nawet od osób tam pracujących,podobno straszne łapówkarstwo szczególnie na oddziałach dziecięcych.

10. reklama
  11. edzia123

edzia123 Początkująca w BB

Czesc dziewczyny.dolaczam sie do tematu. Czy ktoras rodzila na nowo wyremontowanej porodowce? Z tego co pamietam to remont byl w 2013r. Czy cos sie zmienilo w warunkach porodu.i czy sa jakies znieczulenia???

Poleć forum