reklama

Mamy z PFŚ

Temat na forum 'Mamy wędrowniczki' rozpoczęty przez asiunia876, 2 Styczeń 2011.

1. asiunia876

asiunia876 Gość

Witajcie mamuśki z naszego Poznanskiego Forum SLubnego. :-)

Jako ze tamto forum wygasa (albo mi sie tak wydaje), a nie chce z wami stracic kontaktu ( a zbyt ciezko mi idzie pisanie z osobna do kazdego "co u ciebie") chcę miec was w jednej "kupie":-D haha

takze Tworzymy tu konta i pisac :tak: juz!:laugh2:

aaa i jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2011!

2. Biś

Biś Początkująca w BB

Już się kiedyś tu zalogowałam więc mam trochę inny nick :-)
    Jakby co tu ibi :-D

3. reklama
  4. Viśnia

Viśnia Zaciekawiona BB

Helloooł Lejdis, Kaś z tej strony PFŚ :-)

5. asiunia876

asiunia876 Gość

No hej hej dziewuszki.:-D:-D:-D

Dajcie znac jeszcze komu tam uwazacie :tak: bo ja zbytnio nie wiedzialam komu mam o tym napisac :sorry2:

jak tam po nowym roku?

Jak balowalyscie?:-)

6. Viśnia

Viśnia Zaciekawiona BB

Balowałyśmy, łu hu hu. W domu z mamuśką młody kimał :-) Carlo Rossi, które miało być testowane do wesela, tak mi zasmakowało, że poszło całe :-D Po 3 już mnie zmógł sen, w dodatku młodemu załączyła się gadana, przez max 2minuty go uciszałam, a później poległam u Morfeusza:-D

7. asiunia876

asiunia876 Gość

Hehe to widze ze Carlo Rosi sie spisal :D:D hehe

my poczatkowo mielismy siedziec w domu, ale weszlam tu na forum i dziewczyny mi napisaly ze zbyt ograniczona jestem (chodzi o Josha) i mam gdzies wybyc.
    No wiec zadzwonilam do znajomej czy jej propozycja jest nadal aktualna i poszlismy do znajmowych.
    Bylo duzo ludzi, Josh sie swietnie bawil (ta znajmoma ma 3 chlopakow) byl w 7 niebie i dal rade do 12. Hehe
    po fajerwerkach stwierdzil ze chce isc spac do chlopakow na lozko, ale ja juz wtedy zwinelam ich i wrocilismy do domu. Hihi
    oczywiscie najwiekszy problem byl z zaciagnieciem do domu duzego dziecka ale jakos dalam rade :D:D:D hihi

i juz pomine ze ostatnie odliczanie spedzilam w kiblu bo wyslalam wstawionego faceta do zmiany bomby Joshowi... Ale co tam mam co wspominac ;) hihi

8. Viśnia

Viśnia Zaciekawiona BB

No to widzę, że wesoło było :-D Za to moje trochę starsze dziecko spędziło dobę w pracy...:-(

9. asiunia876

asiunia876 Gość

No weslo, slyszalam jak na dole krzycza 10, 9, 8.... A ja wchodze do wc a tam Josh bez pieluchy, kupa wannie a P sie smieje ze nie moze znalesc skarpetek.... No wiec trzeba bylo ogarnac towarzystwo :D hihi

Twoj w pracy? To przekichane, bo niby jaki 1szy taki caly rok ;) heh

ludzie ja calymi dniami siedze w domu i swiruje. Ten okres sewiateczny tak szybko minol i teraz znowu zacznie sie nudna monotonnia... Do tego ten brzuch tak mnie boli...oby do piatku...

Czyzby forumki jednak byly wierne pfs? Czemu tu tak glucho, o co kaman?

10. reklama
  11. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

witam dziewczyny mam nadzieję że podoba wam się na naszym forum i ze zagościcie na dłużej :-)
    w razie problemów piszcie do mnie , a postaram się wam pomóc ;-)

pozdrawiam

12. Viśnia

Viśnia Zaciekawiona BB

Aaa pokichałam się z pierwszego zdania :-D sobie to wyobraziłam. To będziesz mieć zwariowany rok w takim razie :-D
    Ale spokój miał w robocie bo to służba na dworze była, więc powinno być ok ;)
    Weź ja świruje już drugi rok, chce mieć spokój, ale nie w takiej formie echszsz :| Ja chce do szkoły i pracy hellooołłł, ktoś mnie słyszszyyy :(

Czekaj śliwopa tu przygarnę ;) będzie wesoło ;)

ViKamciaG Dziękujemy za miłe słowa ;) Dopiero ogarniam tą kuwetkę :D

Ostatnia edycja: 3 Styczeń 2011

Poleć forum