reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z PFŚ

A

asiunia876

Gość
Witajcie mamuśki z naszego Poznanskiego Forum SLubnego. :-)

Jako ze tamto forum wygasa (albo mi sie tak wydaje), a nie chce z wami stracic kontaktu ( a zbyt ciezko mi idzie pisanie z osobna do kazdego "co u ciebie") chcę miec was w jednej "kupie":-D haha

takze Tworzymy tu konta i pisac :tak: juz!:laugh2:


aaa i jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2011!
 
reklama
No hej hej dziewuszki.:-D:-D:-D

Dajcie znac jeszcze komu tam uwazacie :tak: bo ja zbytnio nie wiedzialam komu mam o tym napisac :sorry2:

jak tam po nowym roku?

Jak balowalyscie?:-)
 
Balowałyśmy, łu hu hu. W domu z mamuśką młody kimał :-) Carlo Rossi, które miało być testowane do wesela, tak mi zasmakowało, że poszło całe :-D Po 3 już mnie zmógł sen, w dodatku młodemu załączyła się gadana, przez max 2minuty go uciszałam, a później poległam u Morfeusza:-D
 
Hehe to widze ze Carlo Rosi sie spisal :D:D hehe


my poczatkowo mielismy siedziec w domu, ale weszlam tu na forum i dziewczyny mi napisaly ze zbyt ograniczona jestem (chodzi o Josha) i mam gdzies wybyc.
No wiec zadzwonilam do znajomej czy jej propozycja jest nadal aktualna i poszlismy do znajmowych.
Bylo duzo ludzi, Josh sie swietnie bawil (ta znajmoma ma 3 chlopakow) byl w 7 niebie i dal rade do 12. Hehe
po fajerwerkach stwierdzil ze chce isc spac do chlopakow na lozko, ale ja juz wtedy zwinelam ich i wrocilismy do domu. Hihi
oczywiscie najwiekszy problem byl z zaciagnieciem do domu duzego dziecka ale jakos dalam rade :D:D:D hihi

i juz pomine ze ostatnie odliczanie spedzilam w kiblu bo wyslalam wstawionego faceta do zmiany bomby Joshowi... Ale co tam mam co wspominac ;) hihi
 
Hehe to widze ze Carlo Rosi sie spisal :D:D hehe


my poczatkowo mielismy siedziec w domu, ale weszlam tu na forum i dziewczyny mi napisaly ze zbyt ograniczona jestem (chodzi o Josha) i mam gdzies wybyc.
No wiec zadzwonilam do znajomej czy jej propozycja jest nadal aktualna i poszlismy do znajmowych.
Bylo duzo ludzi, Josh sie swietnie bawil (ta znajmoma ma 3 chlopakow) byl w 7 niebie i dal rade do 12. Hehe
po fajerwerkach stwierdzil ze chce isc spac do chlopakow na lozko, ale ja juz wtedy zwinelam ich i wrocilismy do domu. Hihi
oczywiscie najwiekszy problem byl z zaciagnieciem do domu duzego dziecka ale jakos dalam rade :D:D:D hihi

i juz pomine ze ostatnie odliczanie spedzilam w kiblu bo wyslalam wstawionego faceta do zmiany bomby Joshowi... Ale co tam mam co wspominac ;) hihi

No to widzę, że wesoło było :-D Za to moje trochę starsze dziecko spędziło dobę w pracy...:-(
 
No weslo, slyszalam jak na dole krzycza 10, 9, 8.... A ja wchodze do wc a tam Josh bez pieluchy, kupa wannie a P sie smieje ze nie moze znalesc skarpetek.... No wiec trzeba bylo ogarnac towarzystwo :D hihi

Twoj w pracy? To przekichane, bo niby jaki 1szy taki caly rok ;) heh

ludzie ja calymi dniami siedze w domu i swiruje. Ten okres sewiateczny tak szybko minol i teraz znowu zacznie sie nudna monotonnia... Do tego ten brzuch tak mnie boli...oby do piatku...


Czyzby forumki jednak byly wierne pfs? Czemu tu tak glucho, o co kaman?
 
witam dziewczyny mam nadzieję że podoba wam się na naszym forum i ze zagościcie na dłużej :-)
w razie problemów piszcie do mnie , a postaram się wam pomóc ;-)

pozdrawiam
 
reklama
No weslo, slyszalam jak na dole krzycza 10, 9, 8.... A ja wchodze do wc a tam Josh bez pieluchy, kupa wannie a P sie smieje ze nie moze znalesc skarpetek.... No wiec trzeba bylo ogarnac towarzystwo :D hihi

Twoj w pracy? To przekichane, bo niby jaki 1szy taki caly rok ;) heh

ludzie ja calymi dniami siedze w domu i swiruje. Ten okres sewiateczny tak szybko minol i teraz znowu zacznie sie nudna monotonnia... Do tego ten brzuch tak mnie boli...oby do piatku...


Czyzby forumki jednak byly wierne pfs? Czemu tu tak glucho, o co kaman?

Aaa pokichałam się z pierwszego zdania :-D sobie to wyobraziłam. To będziesz mieć zwariowany rok w takim razie :-D
Ale spokój miał w robocie bo to służba na dworze była, więc powinno być ok ;)
Weź ja świruje już drugi rok, chce mieć spokój, ale nie w takiej formie echszsz :| Ja chce do szkoły i pracy hellooołłł, ktoś mnie słyszszyyy :(

Czekaj śliwopa tu przygarnę ;) będzie wesoło ;)


ViKamciaG Dziękujemy za miłe słowa ;) Dopiero ogarniam tą kuwetkę :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry