reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

Paula21 - no ale weź matko,nie panikuj.......... Ja miałam krzywe zęby i kiedys,to nie było aparatów na stałe,tylko takie,co z japki zaden problem było wyciągnąc:sorry2: Ja wyciągałam notorycznie ......... :-(i miałam efekty....:zawstydzona/y: I niech mi ktoś nie wmawai,ze na krzywe zęby ,czy zez,to w ogóle nikt nie zwraca na to uwagi.....:wściekła/y:Ładnemu zawsze latwiej:tak:
Paula21 - masz śliczną córę,szkoda,że tyle starsza od mojego Mikołajka:blink:Chociaz on wlaśnie strasze woli:-D:-D:-D
 
reklama
paula21 widzisz jak to jest z czasem... ciągle go brakuje ale rzeczywiście spotkać się można., dla higieny umysłu chociażby... szkoda że w Górze nie ma żadnego placu zabaw na świeżym powietrzu ...
 
ciociawczesniaka kto powiedział że w Górze nie ma placu zabaw na świeżym powietrzu?:shocked2::-D

Jest plac zabaw koło basenu, jest plac zabaw koło szkoły podstawowej, ale na chłodne dni jest Kraina Uśmiechu. Wewnętrzny plac zabaw :tak:
 
Dziewczyny... czy wiecie co tu mozna robić jak tak sie cały dzień siedzi z maluchem... ?
Zdecydowanie jestem ludziolubem i chętnie bym się gdzieś pospotykała. porobiła coś... cokolwiek. Chętnie nie tylko siedzenie i plotkowanie, ale jakieś pożyteczne działanie.. No i totalnie nie mam pomysłu gdzie mogę się przejść? Mieszkam na granicy Piaseczna Józefosławia i Chylic..
Klub rodziców - teoretycznie istnieje, ale jakoś spotkań nie widać, dobić sie nie potrafię.
Rozumiem, że nie macie podobnych problemów.. raczej kompletnie zapracowane itp.. ?
 
Witam,
dawno mnie tu nie było no cóż obowiązki:))
nutria - jeśli chodzi o Piaseczno to chyba nie ma żadnego klubu dla mam niestety,ja chwilowo mieszkm w Raszynie i tu od 26 listopada rusza taki klubik dla mamusiek ale nie tylko,tatusiowie lub babcie opiekujące się dzidziami też mile widziane:) Aż dziwne, że w Piasecznie jeszcze nie ma czegoś takiego, no chyba że to przegapiłam.




 
Dziewczyny, mam pytanie - jestem z Piaseczna, ale kompletnie nie wiem gdzie mam zapisać synka do poradni D? Chodzi o szczepienia etc? Proszę o pomoc
 
Poszukuję mieszkania do wynajęcia w piasecznie i bliskich okolicach
info na priv
 
reklama
Ale cicho na tym forum..... wiosna, sloneczko, ptaszki spiewaja moze reaktywuja sie znajomosci z okolic Piseczna ?!!!!! Hej pobudka dziewczyny!!!!!
LOVE tu jest duzo do wynajecia mieszkan, domow, segmentow, ale osobiscie nikogo nie znam, musisz wejsc na JÓZEFOSŁAW & JULIANÓW • Strona główna forum moze cos znajdziesz,powodzenia w szukaniu , a jak cos bede slyszec to dam znac!
 
Do góry