reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

reklama
Witam moje Panie :) ja jeszcze nie w ciążu chociaż może kto wiem? Moj M. się śmieje ze już jestem 2 godziny w ciąży więc może :) ale mam pytanie może któraś już rodziła w Piasecznie w szpitalu? Jakieś opinie? plotki? ktoś coś wie? Bo skoro mamy tuż za rogiem szpital to może nie warto jechać do Wa-wy?
 
Witam wszystkie piaseczyńskie mamy!
Mam termin na 30 lipca i zamierzam rodzić w Piasecznie u św. Anny. Oglądałam cały oddział, zrobił na mnie świetne wrażenie. Wszystko czyściutkie, nowiutkie, przewietrzone... Bardzo miły personel, życzliwe położne oprowadziły mnie po salach. Każda poporodowa sala z łazienką, 4 pojedyncze sale do porodów (wanna albo prysznic na wyposażeniu), spory korytarz do spacerowania. Z tego co się dowiedziałam znieczulenie kosztuje 600 zł, za to porody rodzinne są darmowe. Nie wiem jak z opieką nad noworodkami i położnicami, jak przetestuję to się odezwę :)
 
Hej dziewczyny, ja miałam termin na początku lutego br. i chciałam rodzić w Piasecznie, jednak oddanie oddziału bardzo się przedłużało i w końcu rodziłam na Madalińskiego. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale słyszałam złe opinie o porodówce w Piasecznie - nawet kilka rodzin chce założyć im sprawę sądową... Więc sama nie wiem :/
 
Moja koleżanka rodziła w Piasecznie, z samego porodu jest zadowolona - trudno nie być skoro poszło ekspresowo:) - natomiast narzekała na opiekę później, na pielęgniarki i położne. Podobno nie mogła doprosić się o pomoc przy małej. Ale to pewnie też zależy na jaką położną się trafi

Ja jestem mamą prawie 10 miesięcznego Filipka, od 2 lat mieszkam w Piasecznie i mam do Was drogie piaseczyńskie mamy pytanie - czy gdzieś w okolicach mamy może jakąś sale zabaw? Pogoda w to lato nie zawsze zachwyca i czasem w deszcz chętnie bym gdzieś z małym poszła.
A drugie pytanie - mieszkam w tym dużym bloku za Fushion, nasz plac zabaw raczej na to miano nie zasługuje. Nie wiecie może gdzie jest jakiś fajny plac zabaw? Wiem że jest koło Tesco ale autem nie chce mi się jeździć, chciałabym coś bliżej żeby pójść z wózkiem. Czy to marzenia ściętej głowy?
 
heja
Ja również jestem z Piaseczna

Co do placu zabaw to my chodzimy na Fabryczną ale to jeszcze dalej za Tesco choć ja do Fashion Hausu chodzę na piechotkę a mieszkam na 2 końcu Piaseczna niedlaeko DR Eris
 
Dzięki.
Niestety sala zabaw na Okrężnej jest zamknięta w weekendy, trochę porażka.

Tu gdzie ja mieszkam niestety nie ma gdzie iść z dzieckiem na spacer.
 
Ja na początku czerwca miałam cc w szpitalu w Piasecznie. Nie mogę złego słowa powiedzieć, położne super bardzo mi pomogły przy małej. Trochę gorzej z pielęgniarkami od noworodków, ale wtedy był nawał porodów i miały dziewczyny trochę pracy wiec nie czepiam się za bardzo. Złych opinii jeszcze nie słyszałam o tym oddziale.
 
reklama
Drogie mamy z Piaseczna, znów mam prośbę o radę...szukam w Piasecznie (najlepiej Józefosław, choć niekoniecznie) złobka lub klubiku dla maluchów, takiego gdzie można oddać dziecko na godziny (jak to okropnie brzmi :) ) . Chodzi mi o to, że czasem potrzebuję coś załatwić i nie mogę tego robić z dzieckiem. I chciałąbym mieć możliwość oddać dziecko gdzieś gdzie pobawi się z równieśnikami. Poza tym niestety mój syn przez to że jest non stop ze mną to jest ode mnie tak "uzależniony" że szok:) Chciałabym go troszkę od siebie odseparować. Dlatego szukam takiego miejsca gdzie w razie potrzeby zaprowadzę małego na godzinkę, dwie.
Znacie może takie miejsce?
 
Do góry