reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

Ahne sama przeszukałam chyba wszelkie możliwe strony, ulotki , pytałam mam i niestety nic nie znalazłam
takiego miejsca w Piasecznie chyba niestety nie ma
a szkoda
 
reklama
A ja w końcu znalazłam coś takiego - albo Malinowy Domek albo Klub dla Mam na Granitowej:) Ale jeszcze nie korzystałam.

I znów mam kolejne pytanie - zima przyszła, ciemno się szybko robi i trzeba coś fajnego dzieciaczkom wymyśleć. Czasem chodzę z Młodym do sali zabaw ale raz że ile można, a dwa że to kosztuje. Zastanawiam się czy w naszych okolichach prócz sal zabaw są jakieś atrakcje dla dzieci? marzy mi się takie miejsce gdzie można pójść, pogadać z innymi mamami, a dziecko się pobawi. Jakaś taka świetlica czy coś. Ale obawiam się że nic takiego nie istanieje. Muszę jeszcze bliżej zainteresować się tym Klubem dla Mam.
 
Witam dziewczyny :-) mam pytanko czy znacie moze jakas firme ochroniarska"Tekliński" z piaseczna na ul.Warszawskiej 37/14? :-D mam problem zwiazany ze sciagnieciem wierzytelnosci od meza i potrzebuje nr tel do tej firmy a w necie nie ma... -_- :-)

bede wdzieczna za info na prv :-) pozdrawiam.
 
Do góry