reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

Myślałam że gdzieś się doczytałaś o moim fachu :-D
No jeszcze do jesieni pracuję w domu. ;-) Na razie nie mam jak do pracy wrócić bo młoda za mała na przedszkole a nie ma kto z nią siedzieć bo dziadki młode i pracują, poza tym to i tak było by mi szkoda ją zostawić. ;-)
Więc jak masz chęć to pakuj Jeremiego i zapraszam :-D

A no tak to jest z lekarzami. Trudno kogoś sobie dopasować... :baffled: na szczęście Julcia nie choruje puki co więc omijam przychodnię szerokim łukiem ;-):-)
 
reklama
Szukam dobrego lekarza "w razie czego". Mam kontakt w Wawie, ale GK ciut bliżej jednak.
Co do fryzury, to bardzo chętnie. Zastanawiam się tylko czy baleyage robić? A może farbę po prostu. Od lat mam baleyage i właściwie byłam zadowolona..
 
Kpi, wiem, że nie dobudują:-) Dzięki poronionym pomysłom skomplikują życie masie ludzi. Gdyby jeszcze były wyznaczone godziny, kiedy buspas obowiązuje, ale zapewne zrobią jak na trasie łaz. i zakaz będzie obowiązywał cały tydzień.
:baffled:

dużo rozwiązałaby polepszona komunikacja autobusowa, żeby ludzi przekonać ... ale u nas to nierealne ...

w Sobikowie mieszkała lub nadal mieszka jakaś nasza daleka rodzina ....
 
dużo rozwiązałaby polepszona komunikacja autobusowa, żeby ludzi przekonać ... ale u nas to nierealne ...

w Sobikowie mieszkała lub nadal mieszka jakaś nasza daleka rodzina ....
A widzisz jaki ten świat mały:)
Autobusy nie rozwiązują jednak transportu dla ludzi z dziećmi, którzy muszą pociechy (kilka sztuk:) porozwozić po wawie. Wtedy już trudniej autobusem.
Kiedyś na trasie łaz. miałam sytuację w weekend. Korek koszmarny, buspas pusty i do tego na horyzoncie żadnego autobusu..
 
dla matek z dziećmi to może nie najlepsze rozwiązanie ale sporo młodych może zamieniłoby samochód na autobus ... ;)

a ja tymczasem od środy zasilę Puławską swoim samochodem bo wracam do pracy ;)
 
kpi23 to chyba tylko życzyć cierpliwości i mało stresu związanego z przedostaniem się do celu Puławską ;-):-)

malina ja mimo zawodu jakoś jestem mało odważna w zmianach kolorów na swojej głowie i od 5 lat noszę jasny balejaż :-D a korci mnie na zmiany od roku gdzieś... :-D
 
Paula21 - nie mam wyjścia :no:, nie mam innej drogi dojazdowej .... puszczę lekcję hiszpańskiego i jakoś pójdzie :-)

a ja przed Świętami z blond baleyage stałam się brązowa z refleksami ... fajnie tak się odmienić ale długo się zastanawiałam, bo ja też do super odważnych nie należę ...
 
Kpi, obyś dojechała do McDonalda, później już jakoś leci.. Rano jest gorzej..
Gratuluję odwagi przy farbowaniu.. Ja odważnie chciałam zmienić jasny beleyage na jasną farbę:)
Paula, a co Ty sądzisz?? Baleyage wygląda chyba bardziej naturalnie i nie widać tak bardzo odrostów jak przy farbie??
 
reklama
Do góry